jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۶۲۴۲۸ ۱۲ شهريور ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

وزیر ورزش و جوانان از حمایت‌های سازمان صدا وسیما از ورزشکاران شرکت‌کننده در بازی‌های آسیایی جاکارتا تشکر کرد.

به گزارش روابطعمومی رسانه ملی، وزیر ورزش و جوانان در نامهای که برای رئیس رسانه ملی ارسال کرد، از همراهی رسانه ملی در پخش رقابت قهرمانان ملی و ورزشکاران کشورمان که در بازیهای آسیایی افتخارآفرینی کردند قدردانی کرد و این اقدام را روحیهبخش برای ورزشکاران ایرانی برشمرد.

متن این نامه به شرح زیر است:

«جناب آقای دکتر علیعسکری

ریاست محترم سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران

با سلام و تحیت الهی

هجدهمین دوره بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا به عنوان یک رویداد مهم در عرصه قاره کهن بار دیگر موجب عزت و افتخار ورزش ایران شد و رسانه ملی بار دیگر با نگاه واقعبینانه، نقش غیر قابل انکاری در تبیین موضوع ورزش در جامعه ایفا کرد و تلاش و کوشش ارزنده کاروان اعزامی به این دوره از بازیها را در قالب برنامههای مختلف از طریق رادیو و تلویزیون به خوبی منعکس کرد و ارتباط دو سویه مردم و ورزشکاران را به بهترین شکل ممکن مهیا ساخت.

در این میان رسانه ملی نشان داد همواره حامی ورزش و ورزشکاران بوده است و فعالیتهای شبانهروزی این رسانه تاثیرگذار، برای ایحاد فضای شور و نشاط در جامعه از طریق انعکاس مطلوب فعالیتهای ورزشی، نقش بی بدیل آن را بیش از پیش نمایان کرد.

از آنجا که ورزش یک مقوله فرهنگی و اجتماعی است در سال جاری هم با عنایت به رویدادهای مختلف ورزشی در عرصه بینالمللی از جمله رقابتهای جام جهانی فوتبال و بازیهای آسیایی که نتایج آن جنبه عمومی و همگانی داشت؛ صداوسیما به عنوان یک رسانه پیشرو همراه و همگام با جامعه ورزش در انعکاس مطلوب وقایع مهم ورزشی تلاش ارزندهای داشت به طوری که با تهیه، تولید و پخش برنامههای پرمحتوا، در این برهه حساس فضای شور و نشاط آمیخته با امید را در بین مردم بویژه جوانان به ارمغان آورد.

اینجانب به نمایندگی از جامعه بزرگ ورزش و جوانان از شما و مجموعه همکاران پرتلاشتان، بابت پوشش اخبار رویدادهای مختلف ورزشی بویژه جامجهانی فوتبال و بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا کمال تشکر و قدردانی را داشته و از خداوند متعال برای همه خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آرزوی موفقیت و بهروزی دارم.

مسعود سلطانیفر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر