jamejamonline
بازار عمومی کد خبر: ۱۱۵۲۷۹۵   ۲۰ تير ۱۳۹۷  |  ۱۵:۴۰
آنتن مرکزی هاتف الکترونیک

آنتن مرکزی سیستمی است که در تمام منازل مسکونی، هتل ها و بیمارستان ها و ... یکی از اساسی ترین اقلام مورد نیاز می باشد و باعث شده تا تصاویر مورد نیاز با کیفیت بسیار بالا و خرابی کم به دست بینندگان رسیده و از شلوغی روی پشت بام و سیم کشی های اضافه نیز جلوگیری می کند، شرکت هاتف در کنار سیستم آنتن مرکزی برای مراکز اداری، هتل ها و بیمارستان ها می تواند سیستم های تلویزیون هتلی، تلویزیون بیمارستانی و دیجیتال ساینج و ... نیز ارائه نماید که در جهت تجهیز این مراکز به سیستم تلویزیونی و سیستم اطلاع رسانی و تبلیغات کاربرد بسیار زیادی دارند.

شرکت هاتف الکترونیک هوشمند نماینده رسمی شرکت های FTE اسپانیا، Johansson بلژیک، Exterity انگلیس و Brightsign آمریکا در ایران می باشد که توانسته با ارائه جدید ترین راه کارهای مبنی بر استاندارد روز سیستم های مدرن تلویزیونی، اعتماد بسیاری از مشتریان و همکاران گرامی را به خود جلب نماید.

هدف ما در هاتف ارائه سیستم های تخصصی و کارشناسی شده بر اساس نیاز هر پروژه در زمینه آنتن مرکزی، دیجیتال ساینیج و تلویزیون آی پی (IPTV) با استفاده از سری محصولات یکپارچه (آنتن UHF ، آنتن VHF، کابل کواکسیال، تقویت کننده آنتن مرکزی ، مدولاتور آنتن مرکزی، اسپلیتر، تپ آف و کانکتور F و ... ) و ارائه خدماتی مانند تلویزیون بیمارستانی برای مراکز درمانی و بیمارستانی و تلویزیون هتلی برای هتل ها و مراکز اقامتی و ارائه سیستم تلویزیون آی پی (IPTV) برای این مراکز جهت استفاده از بستر شبکه برای تلویزیون، تلفن و ... میباشد.

در این راستا ایجاد بستر مناسب برای توسعه و تجهیز سیستمهای تلویزیونی و امکان استفاده بهتر از جلوه های بصری در جامعه با ارائه سیستم های یک پارچه تصویری و با کیفیت و مورد نیاز کارفرمایان و مشتریان عزیز که در نهایت منجر به جلب رضایت و ایجاد آرامش و لذت بصری برای مشتریان و همکاران عزیز است راهگشای کار خواهد بود.امید است با حسن اعتماد شما شاهد پیشرفت روز افزون این مجموعه و در نهایت شاهد بهبود سیستم های ارتباط تلویزیونی در کشور باشیم.

آدرس سایت هاتف : Www.hutef.ir
آدرس شرکت : اصفهان، خیابان بزرگمهر، چهار راه هشت بهشت
کوچه شهید معینی، ساختمان صدرا، واحد 6
تلفن: 32656367-031
فکس: 32654381-031
ایمیل: Info @ hutef . ir

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

نیازمندی ها