jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۴۹۲۵۳   ۰۳ تير ۱۳۹۷  |  ۰۷:۰۲

بُرش دادن بخشی از یک فیلم، اعمال افکت صحنه آهسته روی فیلم، ذخیره‌سازی یکی از فریم‌های ویدئو به‌صورت عکس و نشانه‌گذاری با رسم تصاویر یا افزودن متن روی ویدئوها از جمله مواردی است که ممکن است شما را مجبور کند تا یک نرم‌افزار ویرایشگر ویدئویی را روی رایانه خود نصب کنید.

اما آیا میدانید ویندوز 10 بدون نیاز به هیچ نرمافزار اضافهای شما را قادر میکند تا این کارها را همراه بسیاری از امکانات دیگر به کمک ویرایشگر ویدئویی که بهصورت پنهان در خود جای داده است بهراحتی انجام دهید؟

برای استفاده از این ویرایشگر ویدئویی پنهان کافی است از این روش کمک بگیرید:

با استفاده از ویندوز اکسپلورر به محل ذخیرهسازی ویدئوی موردنظر خود مراجعه کنید.

روی ویدئوی موردنظر کلیک راست ماوس را فشار داده و پس از مراجعه به منوی Open With گزینه Photos را انتخاب کنید.

ویدئوی شما توسط نرمافزار Photos باز شده و گزینه Edit & Create در بالا- سمت راست صفحه برای شما قابل مشاهده خواهد بود.

با کلیک روی این گزینه ابزارهای مختلفی برای اعمال تغییرات روی ویدئو در اختیار شما قرار میگیرد که باتوجه به انتخاب هریک از ابزارها، گزینههای لازم برای ویرایش ویدئو فعال شده و در پایان میتوانید با کلیک روی گزینه Save a copy نسخهای کپی از ویدئوی تغییر داده شده را در محل ذخیرهسازی ویدئوی اصلی دریافت کنید.

نکته: افکتهای سهبعدی این ویرایشگر با کلیک روی گزینه Add 3D Effects در اختیار شما قرار خواهد گرفت و یکی از جذابترین بخشهای این ویرایشگر بهشمار میرود، چراکه بهراحتی میتوانید افکتهایی بسیار زیبا را به ویدئوهای خود اضافه کنید و برای دانلود افکتهای بیشتر نیز میتوانید با کلیک روی گزینه 3D Library به بیش از 500 افکت جدید دسترسی یابید.

امیر عصاری

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر