jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۱۰۹۷۹۶ ۱۴ دی ۱۳۹۶  |  ۰۵:۲۰

فردا تراکتورسازی میزبان استقلال تهران است. دیداری که به دلیل اتفاقات ناخوشایند بازی پرسپولیس ـ تراکتورسازی حساسیتی دوچندان پیدا کرده و همه منتظرند تا ببینند ورزشگاه یادگار امام در بازی با استقلال تهران چه اتمسفری دارد.

تبریز فردا آرامش را درس می‌دهد

ماجراهای بازی جمعه آنقدر حاشیه ایجاد کرد که برخی‌ها فکر می‌کنند تمرکز فوتبالدوستان ایرانی متوجه بازی فرداست؛ اما فضای رسانه‌های الکترونیک و سایت‌ها و کانال‌های طرفداری نشان می‌دهد تماشاگران پرشور تبریزی به دنبال انتقام نیستند. آنها ماجرای جمعه را از فوتبال ما جدا می‌دانند و در بازی با استقلال به دنبال اتفاقات بازی با پرسپولیس نیستند.

آرامش، گمشده این روزهای فوتبال ماست و در سایه این عنصر مفید برای فوتبال می‌‌توانیم به یک برنامه مناسب برای جام جهانی سال جدید میلادی برسیم.

تماشاگران تبریزی فردا درس آرامش می‌دهند تا فرهنگ خود را برای چندمین بار به رخ بکشند. استقلال بی‌تردید به یک بازی زیبا در یک ورزشگاه عاری از تنش فکر می‌کند. اگرچه اخبار ضدونقیضی که درباره اختلاف نظر سرمربی و مدیرعامل تراکتورسازی مخابره شد، هواداران تراکتور را نگران کرده اما آنها با این وجود، به حاشیه‌ و افزایش بحران فکر نمی‌کنند، چون اگر غیر از این باشد، آنها که می‌خواهند آرامش فوتبال را از بین ببرند، به هدفشان می‌رسند.

رضا پورعالی

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر