jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۱۱۰۶۳۳۱ ۰۴ دی ۱۳۹۶  |  ۱۰:۳۷

تصویر جدید گلکسی اس 9 سامسونگ (Samsung Galaxy S9)، علاوه بر مشخص کردن رنگ‌بندی این گوشی، اطلاعات جالبی از طراحی پرچمدار جدید سامسونگ را فاش می‌کند.

تصویر جدید گلکسی اس 9 سامسونگ ، رنگ‌بندی این گوشی را نشان می‌دهد

به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از گجت‌نیوز، مطابق با اطلاعات قبلی، در تصویر جدید گلکسی اس 9 سامسونگ ، سنسور اثر انگشت و دوربین با آرایشی عمودی در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند تا امکان استفاده از این سنسور آسان‌تر باشد. اگرچه کاربران باز هم با نمایشگری تمام‌صفحه رو به رو هستند، اما حاشیه‌های بالایی صفحه بیشتر از حاشیه‌هایی پایینی است. این در حالی‌ست که در عکس‌های قبلی، حاشیه‌های با اندازه‌ای یکسان کاهش پیدا کرده بود.

افشاکننده، نبود زمان کافی را علت اصلی عدم استفاده از حسگر اثر انگشت درون صفحه‌ای سینپتیکس عنوان کرده و مدعی شده است سامسونگ، گلکسی نوت 9 را همراه با این فناوری جدید روانه بازار خواهد کرد.

متاسفانه اطلاعات جدیدی از مشخصات یا زمان عرضه این گوشی در دست نیست. با این وجود، انتظار می‌رود گلکسی S9 در پنج رنگ آبی، مشکی، نقره‌ای، طلایی و بنفش روانه بازار شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر