jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۰۵۹۴۶   ۰۳ دی ۱۳۹۶  |  ۱۲:۳۹

فرمانده انتظامی تهران بزرگ خبر داد:

انهدام ۸ باند عمده مواد مخدر

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از اجرای مرحله جدید مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر خبر داد.

انهدام ۸ باند عمده مواد مخدر

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، سردار حسین رحیمی با اشاره به طرح جمع آوری معتادان پرخطر گفت: مرحله جدید عملیات مبارزه با قاچاقچیان عمده، خرده و معتادان متجاهر در تهران بزرگ از ۴۸ ساعت گذشته آغاز شد.

وی افزود: در این مرحله بیش از هزار نفر از معتادان متجاهر در نقاط آلوده تهران به ویژه شوش، مولوی و هرندی دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ ادامه داد: همچنین در این عملیات ۳۳۵ خرده فروش هم دستگیر شدند و از این تعداد ۱۷۰ کیلو انواع مواد مخدر به دست آمد.

وی تصریح کرد: ما در این مرحله یک عملیات همه جانبه ای را علیه قاچاقچیان داشتیم و در ۱۵ مرحله عملیات که در ۱۰ روز گذشته صورت گرفت نیز ۸ باند عمده مواد مخدر که انواع مواد مخدر را از استان های جنوبی و شرقی به سمت تهران ترانزیت می کردند، کشف و خنثی کردیم.

سردار رحیمی تاکید کرد: در این ۱۵ عملیات، ۲ هزار و ۱۰۰ کیلو مواد مخدر به دست آمد و ۳۳ نفر از قاچاقچیان عمده هم دستگیر شدند.

وی افزود: عملیات مبارزه با مواد مخدر به صورت هماهنگ ادامه پیدا خواهد کرد و پلیس بی وقفه برای سلامت خانواده ها و جامعه این ماموریت را ادامه می دهد.

سردار رحیمی توضیح داد: امروز هزار نفر از معتادان دستگیر شده به مرکز فشافویه اعزام می شوند تا مورد بهبود قرار گیرند، ضمن اینکه موادفروشان نیز به مراکز قضائی تحویل می شوند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: وظیفه ما جمع آوری و دستگیری معتادان است. بر اساس وظیفه محله ها را از حضور آنها پاکسازی می کنیم و برای بازپروری، تحویل دستگاه های دیگر می دهیم.

وی گفت: ما از دستگیری معتادان خسته نمی شویم و آنقدر این عملیات را ادامه می دهیم تا به وضع پایدار برسیم.

سردار رحیمی افزود: امیدوارم مسئولان برای معتادان متجاهر که از خانواده رانده شده اند و جایی برای پذیرش ندارند و بسیاری از آنها بیماری های مسری و خطرناک دارند، فکر اساسی کنند. اعتقاد ما این است که اینها شهروندهای ما هستند و باید برای آنها فکری اساسی شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر