jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۴۹۶۶   ۳۰ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

بازتاب آرای قاطع مجمع انتخاباتی فدراسیون کشتی برای ابقای خادم در این فدراسیون به خارج از مرزها رفت. مدیر اجرایی فدراسیون کشتی آمریکا، رئیس فدراسیون کشتی روسیه و یکی از اعضای هیات رئیسه اتحادیه جهانی با ارسال پیام‌های جداگانه‌ای به رسول خادم تبریک گفتند.

ریچ بندر، مدیر اجرایی فدراسیون کشتی آمریکا برای خادم نوشت: کشور شما بسیار خوش‌شانس است که یک مرد با چنین شخصیت بزرگی دارد. شما تمایل، بینش و تعهد دارید که این خصوصیات منجر به ادامه و رسیدن به برنامه کشتی در ایران می‌شود.

میخایل مامیاشویلی، رئیس فدراسیون کشتی روسیه نیز نوشت: ما خواستار ارتباط خوبی با فدراسیون کشتی ایران هستیم و می‌خواهیم موفقیت‌های زیادی در کنار هم برای کشتی داشته باشیم و بتوانیم این رشته ورزشی را در جهان توسعه دهیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

بعد از شکل‌گیری پیمان شانگهای در سال2001، برخی صاحب‌نظران و کارشناسان علوم سیاسی از آن به عنوان ناتوی شرقی نام بردند. معتقدم این سازمان از ناتو اهمیت بیشتری دارد.

به‌ دنبال چاره واکسن‌ گریزی

به‌ دنبال چاره واکسن‌ گریزی

بر اساس اعلام مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت و درمان تا ظهر دیروز بیش از 27 میلیون و 790 هزار نفر دوز اول واکسن را دریافت ‌و بیش از 13 میلیون و 459 هزار نفر نیز هر دو دوز را تزریق کرده‌اند‌.‌

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها