jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۴۹۶۶   ۳۰ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

بازتاب آرای قاطع مجمع انتخاباتی فدراسیون کشتی برای ابقای خادم در این فدراسیون به خارج از مرزها رفت. مدیر اجرایی فدراسیون کشتی آمریکا، رئیس فدراسیون کشتی روسیه و یکی از اعضای هیات رئیسه اتحادیه جهانی با ارسال پیام‌های جداگانه‌ای به رسول خادم تبریک گفتند.

ریچ بندر، مدیر اجرایی فدراسیون کشتی آمریکا برای خادم نوشت: کشور شما بسیار خوش‌شانس است که یک مرد با چنین شخصیت بزرگی دارد. شما تمایل، بینش و تعهد دارید که این خصوصیات منجر به ادامه و رسیدن به برنامه کشتی در ایران می‌شود.

میخایل مامیاشویلی، رئیس فدراسیون کشتی روسیه نیز نوشت: ما خواستار ارتباط خوبی با فدراسیون کشتی ایران هستیم و می‌خواهیم موفقیت‌های زیادی در کنار هم برای کشتی داشته باشیم و بتوانیم این رشته ورزشی را در جهان توسعه دهیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

بازدارندگی منطقه‌ای

بازدارندگی منطقه‌ای

ایران با پیوستن به سازمان همکاری‌ های شانگهای به عضویت پیمان بسیار مهمی درآمد که به لحاظ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و همچنین نظامی می‌تواند بسیار در منطقه تاثیرگذار باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها