jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۳۹۲۸   ۲۷ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

دو مرد به اتهام قتل مادری همراه 9 فرزندش روانه زندان شدند.

پلیس اوهایو روز جمعه «جیم بویر» 63 ساله و «کایت بویر» پسر 32 ساله‌اش را به جرم دزدی و به قتل رساندن خانم پتی به همراه 9فرزندش دستگیر کرد. این متهمان برای انجام نیت پلید خود با زیاده‌روی در تزریق مواد به مادر و کودکانش، موجب مرگشان شده و بلافاصله از محل جنایت فرار کردند. همسایگان پس از ساکت شدن ناگهانی سروصدا از خانه خانواده پتی، با در نیمه باز و جنازه 10 نفر از اعضای خانواده مواجهه شدند. ماموران با حضور در محل وقوع جرم و پس از اتمام تحقیقات فنی خود، متهمان را چند ساعت پس از ارتکاب به جنایت در یک کلوب شبانه دستگیر کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر