jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۲۱۳۸   ۲۲ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

نخستین دوره رقابت‌های کشتی کلاسیک بانوان با حضور کشتی‌گیران خانم از حدود 25 استان کشور با قضاوت 9 داور بین‌المللی خارجی و داوران داخلی از ساعت 10 صبح جمعه برگزار می‌شود. تماشای این رقابت‌ها برای بانوان علاقه‌مند به کشتی رایگان است و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به در غربی استادیوم آزادی، خانه کشتی شماره 2 این مسابقات را از نزدیک تماشا کنند.

این برای اولین بار است که بانوان کشتی گیر به صورت رسمی در یک مسابقه شرکت می‌کنند. قرار است نفرات برتر این رقابت‌ها به تیم ملی راه پیدا کنند تا برای اولین بار تیم ملی کشتی کلاسیک بانوان هم تشکیل شود.

اولین دوره رقابت‌های جهانی این رشته سال آینده برگزار خواهد شد و فدراسیون کشتی حساسیت بالایی برای آموزش مناسب و پیشرفت کشتی‌گیران زن در یک سال اخیر به خرج داده است. همچنین فدراسیون کشتی ایران از هشت داور بین‌المللی (زن) برای قضاوت در این رقابت‌ها دعوت کرده است. آنا واسیلنکو از اوکراین نیز ناظر فنی این رقابت هاست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

دوباره تعطیلات و دوباره ممنوعیت سفر؛ موضوعی که در یک‌سال گذشته به‌دفعات با آن روبه‌رو شده‌ایم اما موضوع مهم این است که باوجود اعمال محدودیت و ممنوعیت سفر در تعطیلات پیش‌رو چه نقصی وجود دارد که ممکن است به اوج گرفتن دوباره بحران کرونا دامن بزند؟

مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر