jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۸۳۹۵۳ ۲۵ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

گلوله‌ای که ماموران پلیس دزفول به سمت خودروی فروشنده مواد مخدر شلیک کرده بودند، جان کودک چهار ساله را گرفت.

به گزارش میزان ، فرمانده انتظامی دزفول گفت: روز یکشنبه، هنگام اجرای طرح پاکسازی یکی از محلات دزفول از وجود فروشنده‌های مواد مخدر، تعدادی شرور برای فراری دادن فروشنده‌ها با پلیس درگیر شدند. ماموران به تعقیب خودروی فروشنده مواد مخدر پرداختند و اقدام به تیراندازی به سمت لاستیک کردند، اما متاسفانه تیر پس از برخورد با خودرو، کمانه کرد و به کودکی چهار ساله خورد.

سرهنگ الهامی با بیان این‌که ماموران بسرعت کودک را به بیمارستان منتقل کردند، افزود: به‌رغم سرعت عمل ماموران در انتقال مجروح، کودک به علت جراحت فوت کرد. علت تیرخوردن او درحال بررسی است، 5 مهر نیز در جریان درگیری پلیس ایرانشهر با فردی که مظنون به قاچاق سوخت و اتباع افغان از مرز به داخل کشور بود، یک پسر سه ساله با اصابت گلوله ماموران جان خود را از دست داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر