jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۸۶۰۸ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

راز قتل دختر جوان در اردبیل، با ردیابی تماس قاتل با خانواده قربانی فاش شد.

به گزارش جام‌جم، پس از کشف جسد دختری 30 ساله در جاده نمین ـ فندقلو، کارآگاهان تحقیقات ویژه خود را از اولیای دم آغاز کردند و دریافتند دو روز قبل از کشف جسد، فردی ناشناس با استفاده از گوشی دختر جوان با خانه وی تماس گرفته و اعلام کرده، دخترشان نزد وی در یکی از شهرستان‌های اردبیل است و قصد دارند با هم ازدواج کنند.

کارآگاهان با بررسی سرنخ‌های به دست آمده، خودروی سمند بژ رنگی را که متعلق به فرد تماس گیرنده بود شناسایی و طی هماهنگی قضایی او را دستگیر و در بازرسی از خودرو با پوکه سیمکارت دختر جوان، روبه رو شدند.

متهم اقرار کرد، از طریق یکی از دوستانش با مقتول آشنا شده و با پیشنهاد دروغین ازدواج، دختر جوان را فریب و به خانه خود برده و دو شبانه روز او را در آن محل نگهداری کرده است. با توجه به این که متهم هویت خود را حسین اعلام کرده بود، دختر جوان در زمان حضور در منزل، مدارک شناسایی متهم را یافته و هویت پنهان و اصلی وی را شناسایی می‌کند. متهم که قصد ازدواج با دختر جوان را نداشته، برای رهایی از دست او تصمیم به قتل وی می‌گیرد و شب هنگام، زمانی که دختر جوان در خواب بوده، او را خفه می‌کند. بعد از قتل هم جسد را با خودرو به جاده نمین برده و در آنجا رها می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر