jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۷۴۶۹ ۰۷ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

یک پرستار مرد در آلمان به اتهام قتل 86 بیمار با انگیزه هیجان و رفع بی‌حوصلگی به زندان افتاد. نیلز هوگل 40ساله در فوریه 2015 و پس از آن‌که متهم شد دو بیمار بخش آی.سی.یو را با ترزیق مواد سمی در یکی از بیمارستان‌های برمن به قتل رسانده است، به زندان افتاد. روز گذشته، پلیس اعلام کرد کارآگاهان با نبش قبر و معاینه اجساد بیشتر، مدارکی مبنی بر قتل 84 بیمار دیگر نیز کشف کرده‌اند تا هوگل در صدر قاتلان زنجیره‌ای آلمان قرار گیرد. این پرستار اعتراف کرده برای هیجان و رفع بی‌حوصلگی مرتکب این قتل‌ها شده است./ ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر