jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۶۵۲۳ ۰۵ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

رئیس بنیاد ایران‌شناسی اداره‌ کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان همدان از افتتاح بنیاد ایران‌شناسی، شعبه همدان در هفته دولت خبر داد.محسن جانجان تصریح کرد: مرکز بنیاد ایران‌شناسی در استان تهران قرار دارد و شعبه‌هایی از این مرکز نیز در استان‌های مختلف ایجاد شده است.وی ادامه داد: خوشبختانه پس از دو سال پیگیری پی‌در پی موفق به اخذ مجوز برای راه‌اندازی این بنیاد در همدان شدیم.

جانجان یادآور شد: در این بنیاد پژوهش‌هایی که درباره تاریخ، فرهنگ، زبان، معماری و سایر ویژگی‌های همدان انجام گرفته است، نگهداری خواهد شد. وی با بیان این‌که استان همدان ظرفیت‌های بسیاری در زمینه بافت تاریخی و فرهنگی دارد، افزود: فضا و مکان اداری این بنیاد توسط اداره‌ کل میراث فرهنگی استان تامین شده و تجهیزات لازم نیز با اختصاص اعتباراتی از سوی استانداری و میراث فرهنگی تهیه شده است. / ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر