jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۳۶۳۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

یک ادعای عجیب و غیرقابل باور. شهاب کرمی‌، هافبک فصل گذشته پرسپولیس که چند روز پیش از این تیم جدا شد هنوز بشدت از دست یکی از مربیان و یکی از همبازیانش بشدت دلخور است و این دلخوری را در مصاحبه‌هایش بروز می‌دهد.

در مصاحبه‌ای که او چند روز پیش انجام داد، ادعاهای عجیبی را مطرح کرده که خیلی واقعی و منطقی به نظر نمی‌رسند. او ابتدا درباره پاس ندادن پرسپولیسی‌ها به منشا این جمله را گفت: «پاس داریم تا پاس، تک‌به‌تک‌‎ها را نمی‌دهند و جایی پاس می‌دهند که نتواند بچرخد و ضربه بزند.» عجیب‌تر این که کرمی مدعی است همبازیان منشا همین بلا را هم بر سر خود او آورده‌اند! او این ادعا را در حالی مطرح می‌کند که شرایطش، پست بازی‌اش و حتی کیفیت فنی‌اش با منشا از زمین تا آسمان تفاوت دارد. «سال قبل با من هم همین کار را انجام دادند. شما بازی با سیاه‌جامگان را دیدید؟در نیم ساعتی که منشا در زمین بود چند توپ به او رسید. من هنوز هم سر حرفم هستم و می‌گویم توپ را جایی می‌دهند که منشا نتواند آن را بگیرد، بچرخد و ضربه بزند.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر