بهنام اسبقی دارنده مدال طلای جهان، قهرمانی آسیا و بازی‌های آسیایی که همواره یکی از مهره‌های اصلی تیم ملی تکواندو بوده، این روز‌ها منتظر تصمیم سرمربی تیم ملی برای بازگشت به اردوست.
کد خبر: ۱۰۶۳۵۸۷

او که مدتی است مورد غضب سرمربی تیم ملی قرار گرفته، از بازگشت به اردوی تیم ملی تکواندو ناامید شده است.

بهنام اسبقی در گفت‌و گویی با میزان، در خصوص این‌که سرانجام از سوی فدراسیون تماسی با او گرفته شد یا خیر، گفت: متاسفانه هیچ‌کس از من سراغی نمی‌گیرد و معلوم نیست عاقبت من در تکواندو چه می‌شود. فعلا انفرادی تمرین می‌کنم و از آینده خبری ندارم.

وی در پاسخ به این سوال که چقدر امکان دارد به تیم ملی برگردد گفت: دیگر بی‌خیال تیم ملی شدم و بعید می‌دانم کسی برای بازگشتم تلاش کند. نمی‌دانم چرا کار به اینجا کشید، اما با این شرایطی که می‌بینم، کسی نگران من نیست.

ملی‌پوش سابق تکواندو در واکنش به صحبت‌های مسئولان تکواندو گفت: دیگر تصمیمات آقایان برایم اهمیتی ندارد و سعی می‌کنم کمتر به این موضوع فکر کنم و باید منتظر باشم تا شاید فرجی شود! حدود سه ماه است که رئیس فدراسیون را ندیدم و امیدوار بودم شاید او برای ما کاری بکند که گویا اشتباه می‌کردم. وی درخصوص این‌که قصد حضور در ترکیب تیم تکواندوی سایر کشور‌ها را دارد یا خیر، گفت: فعلا خبری نیست و قصد دارم تمریناتم را در ایران ادامه دهم و شایعات مطرح شده را تائید نمی‌کنم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها