jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۵۶۲۲۹ ۰۷ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

همزمان با پیدا شدن جسد تورلیدر حادثه چال کندی، جست‌وجوها برای یافتن دو گمشده دیگر ادامه دارد.

صادق سلامت، معاون امدادو نجات هلال احمر خوزستان گفت: پس از این که روز پنجشنبه جسد محمد مهربان تور لیدر گروه کشف شد، امیدها برای یافتن دو گمشده دیگر زنده شد. به همین دلیل تیم‌های امدادی و جست‌وجو تمرکز خود را در برخی مناطق افزایش دادند. به‌دلیل این‌که احتمال می‌دهیم دو جسد دیگر هم در همان حوالی کشف جسد تورلیدر باشد، تمرکز تیم‌های جست‌وجو در این منطقه بیشتر شده است. وی افزود: با گذشت بیش از 9 روز از این ماجرا همچنان در تلاش برای یافتن دو فرد گمشده هستیم. جست‌وجوهایمان تا یافتن ردی از آنها ادامه دارد. همچنین در کنار هلال‌احمر غواص‌های آتش نشانی دزفول هم در تلاش برای یافتن دو گمشده‌‌اند. پنجشنبه هفته گذشته تیم 19 نفره گردشگران طبیعت اهواز مهربان برای رفتینگ به دزفول آمدند اما هنگام تویوب سواری دررودخانه دچارحادثه شدندکه تاکنون سه نفر از آنها کشته و دو نفر نیز گم شده‌اند. / خبرگزاری میزان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

سند افتخار سپاه

سند افتخار سپاه

بعد از 40 سال از تاریخ دفاع مقدس امروز شاهد اظهارنظرهایی هستیم كه موجب نگرانی رهبر معظم انقلاب درباره تحریف این دوران شده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر