jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۴۱۷۶۷   ۲۵ خرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

سرپرست کمیته تعیین وضعیت بازیکنان گفت: طبق مستنداتی که باشگاه استقلال ارائه کرده، سرور جپاروف باید به این تیم بازگردد، اما هافبک ازبکستانی مستنداتی ارائه نکرده و رسیدگی به پرونده آغاز نشده است.

روزبه وثوق‌احمدی به تسنیم گفت: باشگاه استقلال در این نامه اعلام کرده که با جپاروف قرارداد دارد و این بازیکن باید به این تیم بازگردد. استقلال درخواست کرده که اجازه بستن قرارداد به این بازیکن داده نشود، اما چون جپاروف با باشگاه دیگری قرارداد نبسته و ممکن است بازگردد، رسیدگی به پرونده آغاز نشده است.

وی افزود: اگر جپاروف بخواهد با یک تیم دیگر ایرانی قرارداد ببندد، حق باشگاه استقلال است که درخواستی داشته یا خواهان غرامت باشد. اگر جپاروف در استقلال نماند و بخواهد خارج از کشور قراردادی امضا کند، استقلال باز هم حق دارد به کمیته تعیین وضعیت بازیکنان در فیفا شکایت کند.

به هر حال طبق مستنداتی که باشگاه استقلال ارائه کرده، جپاروف با این باشگاه قرارداد دارد، اما مستندات باید دوطرفه باشد. بنابراین شاید جپاروف هم مستندات دیگری داشته باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

خدای مهربان، ما خیلی ضعیفیم، خیلی ضعیف‌تر از آن‌که دیگران تصور می‌کنند، ما خیلی حتی ضعیف‌تر از آن هستیم که خودمان تصور می‌کردیم.

مساله FATF با ما چیست؟

مساله FATF با ما چیست؟

گروه ویژه اقدام مالی موسوم به اف‌ای‌تی‌اف یک سازمان بین‌الدولی است که توسط ایالات متحده آمریکا و متحدان آن (گروه هفت) در شهر پاریس و در سال ۱۹۸۹ میلادی پایه‌گذاری شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر