jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۱۰۳۰۴۴۹   ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶  |  ۱۴:۳۷

همزمان با فرا رسیدن روز پاسداشت زبان فارسی

پخش داستان‌ های کهن ایرانی در یک سریال رادیویی

همزمان با فرا رسیدن روز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی و پاسداشت زبان فارسی پخش سریال رادیویی «قصه ها نمی میرند» به کارگردانی مجید حمزه از رادیو نمایش آغاز می شود.

پخش داستان‌ های کهن ایرانی در یک سریال رادیویی

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، این سریال رادیویی را الهه حسینی نوشته و در خلاصه داستان آن آمده است: با بستری شدن پیرزن در بیمارستان قصه ملک جمشید نیمه کاره می ماند ملک جمشید از فضای قصه سراغ سپهر می آید تا به کمک او قصه اش تمام شود و از سرگردانی نجات پیدا کند. سپهر که عادت دارد قبل از خواب از زبان مادر بزرگش قصه بشنود با سکته او دچار اتفاقاتی می شود که .....

در این سریال رادیویی هنرمندانی مینو جبارزاده، شمسی صادقی، علی زرینی و تعداد دیگری از هنرمندان اداره کل هنرهای نمایشی رادیو به ایفای نقش می پردازند.

«قصه ها نمی میرند» به تهیه کنندگی: عذرا وکیلی، صدابرداری: رضا طاهری و افکت: محمدرضا قبادی فر، از فردا ساعت 19:15 از رادیو نمایش پخش می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

بعد از شکل‌گیری پیمان شانگهای در سال2001، برخی صاحب‌نظران و کارشناسان علوم سیاسی از آن به عنوان ناتوی شرقی نام بردند. معتقدم این سازمان از ناتو اهمیت بیشتری دارد.

به‌ دنبال چاره واکسن‌ گریزی

به‌ دنبال چاره واکسن‌ گریزی

بر اساس اعلام مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت و درمان تا ظهر دیروز بیش از 27 میلیون و 790 هزار نفر دوز اول واکسن را دریافت ‌و بیش از 13 میلیون و 459 هزار نفر نیز هر دو دوز را تزریق کرده‌اند‌.‌

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها