پیام رهبر انقلاب درپی جاری شدن سیل در استان‌های شمال غرب کشور:

وظیفه فوری مسئولان کمک به آسیب‌دیدگان است

در پی جاری شدن سیل در استان‌های آذربایجان شرقی و غربی و کردستان و اردبیل که به جان‌باختن تعدادی از هم‌میهنان منجر شد، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی ضمن تسلیت این حادثه مصیبت‌بار تأکید کردند: وظیفه فوری مسئولان ذیربط، کمک به آسیب دیدگان و کاستن از رنج و اندوه آنان است.
کد خبر: ۱۰۱۹۷۲۷

متن پیام رهبر معظم انقلاب به شرح زیر است:

بسمه­ تعالی

حادثه سیل در استان‌های آذربایجان شرقی و غربی و کردستان و اردبیل که به جان باختن تعدادی از هم‌میهنان عزیز و خسارت‌های سنگین مالی انجامید، حادثه‌ای دردناک و مصیبت‌بار است. اینجانب با تأثر و اندوه، به داغداران و مصیبت‌زدگان عرض تسلیت و همدردی می‌کنم و صبر و آرامش قلبی آنان را از خداوند مسألت می‌نمایم و رحمت و مغفرت برای جان‌باختگان می‌طلبم. وظیفه فوری مسئولان ذیربط، کمک به آسیب‌دیدگان و کاستن از رنج و اندوه آنان است. لازم است هیچ تأخیر و سستی در ادای این وظیفه نشود. و امیدوارم خداوند لطف و تفضل و کمک خود را شامل حال مصیبت‌دیدگان و کمک‌کاران فرماید.

سیّد علی خامنه‌ای

26 فروردین 1396

ابراز همدردی رسانه ملی با آسیب‌دیدگان

رسانه ملی نیز جان باختن جمعی از هموطنان عزیر در استان‌‌های شمال‌غرب کشور د رحادثه سیل و رانش‌زمین را که با خسارات سنگین همراه بوده تسلیت گفته، با خانواده‌های آسیب دیدگان همدردی می‌نماید.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها