سیما - گفتگو محور - جدیدترین اخبار ایران و جهان | پایگاه خبری جام جم

گفتگو محور
سواد یاران برای آگاهی و دانایی

گفت‌وگو ی «جام‌جم» با محمد فیلی، بازیگر مجموعه روی آنتن شبکه آموزش

سواد یاران برای آگاهی و دانایی

۰۶ آذر ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۰

یکی ازمعضلات و مشکلات جامعه بی‌سوادی به خصوص در سنین بالاتر است. گرچه برخی کودکان و نوجوانان هم به دلایلی از تحصیل باز می‌مانند و درجمع این افراد قرار می‌گیرند، با این حال هنوز هم افراد میانسال بسیاری هستند که درگیر بی‌سوادی هستند و همین موضوع عواقب بسیاری برای‌شان در زندگی دارد.

آوای خوش خاطرات کودکی

گپ‌و‌گفت «قاب کوچک» با مژگان عظیمی، دوبلور پیشکسوت از دیروز تا امروز

آوای خوش خاطرات کودکی

۰۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۳

«من مژگان عظیمی هستم؛ گوینده، بازیگر و دوبلور که ۹ آذر ۱۳۴۰ در تهران به دنیا آمدم.» این شرح‌حالی است که عظیمی در ابتدای گفت‌وگو با قاب کوچک بیان می‌کند. صداپیشه آثاری همچون «هایدی»، «بابا لنگ دراز» و «پینوکیو»ی بچه‌های دیروز.

دوست دارم نقش مادر فلسطینی را بازی کنم

گفت‌وگوی «جام‌جم» با آزیتا ترکاشوند، بازیگر:

دوست دارم نقش مادر فلسطینی را بازی کنم

۱۶ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۵

بسیاری معتقدند که مسأله فلسطین این روزها مرز میان حق و باطل را بیشتر از قبل روشن کرده است. شاید یک جریان خاص غربی بکوشد تا جای ظالم و مظلوم را عوض کند و از میان آب به ظاهر گل‌آلود ماهی بگیرد اما درواقع برای آنهاکه چشم‌ واقع‌بین دارند، همه چیز روشن است.

جراحی غده سرطانی صهیونیسم با ابزار هنر

در گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با مهدی همایونفر بررسی شد

جراحی غده سرطانی صهیونیسم با ابزار هنر

۱۳ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۶

با شروع طوفان‌الاقصی هر روز شاهد اتفاقات دردناکی هستیم؛ اتفاقاتی که حتی دیدن آن دل هر انسانی را به درد می‌آورد، دردهایی که این روزها نمی‌توان برای آن التیام پیدا کرد. از همین رو هر کسی خود را ملزم به این دانسته که بتواند حرکتی هر چند کوچک انجام دهد.

صدای مظلومان باشیم؛ نه بازیچه ظالمان!

مهران رجبی در گفت‌و‌گو با «جام جم» مطرح کرد

صدای مظلومان باشیم؛ نه بازیچه ظالمان!

۱۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۳

اقدامات جنایتکارانه اخیر رژیم صهیونیستی در غزه بار دیگر در شعله نفرت و انزجار انسان‌های آزاده‌ جهان نسبت به این رژیم کودک‌کش دمید. هرکسی با دیدن تصاویر کشتار کودکان و زنان در غزه قلبش به درد می‌آید و در حد توانایی خود واکنش نشان می‌دهد.  از جمله هنرمندان دغدغه‌مند که تلاش کردند حمایت خودشان را از مردم مظلوم غزه نشان دهند و با انتشار پست‌ها و استوری‌هایی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی این همدلی و همراهی را با مظلومیت مردم غزه و ابراز نفرت نسبت به این کشتار وحشیانه نشان دهند.

پایان ادعای شکست‌ناپذیری صهیونیست‌ها

در گفت‌وگوی «جام‌جم» با هوشنگ توکلی، هنرمند پیشکسوت بررسی شد

پایان ادعای شکست‌ناپذیری صهیونیست‌ها

۰۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۶

مسأله غزه و روشن بودن حق و باطل این روزها به‌حدی است که حتی واکنش بسیاری از بازیگران را برانگیخته است. ازجمله هوشنگ توکلی که این روزها مجموعه انقلاب دوم را روی آنتن دارد.

کادر فنی منهای فوتبال!

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با سردبیر و مجری برنامه شبکه ورزش

کادر فنی منهای فوتبال!

۰۳ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۰

اتفاقات و مسائل روز و حواشی ورزشی به خصوص فوتبال همواره برای مخاطبان جوان برنامه‌های ورزشی رسانه‌ملی جذاب است. اما در کنار این ورزش، ورزش‌های دیگری هم وجود دارد که به نوعی زیر سایه فوتبال قرار گرفته‌، کمتر برنامه‌ای به آنها می‌پردازد و به نوعی مهجور مانده‌ است.

سدره‌ای بی‌منتها

گفت‎و‌گوی «جام‌جم» با تهیه‌کننده و مجری برنامه شبکه ۵

سدره‌ای بی‌منتها

۱۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۶

شده کنار بزرگی باشید و صحبت‌کردن برای‌تان سخت باشد؟ نفس حضور در کنار یک بزرگ، صحبت‌کردن را سنجیده و البته سخت می‌کند.

«عشق کوفی» در بزنگاه عاشورا

پرونده «جام‌جم» برای تازه‌ترین سریال محرمی در گفت‌و‌گو با عوامل و هنرمندان

«عشق کوفی» در بزنگاه عاشورا

۲۹ تير ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۵

خورجینی پر از نامه‌ها روی یکی از اسب‌هاست و از کنار شکم داده. فکر قافله در کوفه است و رسیدن و بیعت کردن. مسلم اما، نوایی برای رساندن پیام خود به قافله ندارد. مسلم در کوفه هم تنهاست. وقتی وارد کوفه شد، جمعیتی پشت سرش بودند و قدم‌به‌قدم در پیچ‌و‌خم‌های کوچه‌های کوفه، از پشتش کنار رفتند. فرصت نکرد به قافله پیام بدهد که نیایند و خبری از بیعت نیست. خورجین نامه‌های مردم کوفه با قافله جلو آمد و امام را به کوفه رساند. عاشورا درست از همین‌جا و همین سفر بود که رقم خورد. از تمام نشدن یک حج برای حفظ حرمت مکه و عزیمت به کربلا.

نیازمندی ها