سیما - گفتگو محور - جدیدترین اخبار ایران و جهان | پایگاه خبری جام جم

گفتگو محور
ندای محرم روی موج رادیو

به بهانه آغاز به کار رادیو محرم، یکی از پرشنونده‌ترین رادیوهای فصلی

ندای محرم روی موج رادیو

۰۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۵

امسال ششمین سالی است که محرم از طریق امواج رادیو به گوش عاشقان اباعبدا...(ع) می‌رسد. رادیو محرم از روز جمعه ۷مرداد ساعت ۱۸ مصادف با شب اول محرم کار خود را آغاز کرده است و به مدت یک ماه روی موج اف ام ردیف 95.5مگاهرتز پخش خواهد شد. رادیو سراسری محرم امسال با شعار «حسینیه‌ای به وسعت دل‌ها» علاوه بر رادیو از طریق رادیونما در تلویزیون و برنامه کاربردی ایران‌صدا قابل دسترسی است. رادیو محرم در سال‌های گذشته جزو پرشنونده‌ترین رادیوهای فصلی بوده است که همین اتفاق انگیزه دست‌اندرکارانش برای ارتقا و تنوع در تولید برنامه‌ها را چند برابر کرده است. مسعود کاویانی، مدیر رادیو معارف است که با حفظ سمت مدیریت رادیو محرم هم به عهده او گذاشته شده است.

هر شب «با حسین‌(ع) حرف بزن»

گفت‌و‌گو با تهیه‌کننده برنامه چند ساله محرم‌های شبکه نسیم

هر شب «با حسین‌(ع) حرف بزن»

۰۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۱

«با حسین(ع) حرف بزن»؛ این عنوان ساده و دلنشین حتی نیازی به توضیح و تفسیر هم ندارد و در یک نگاه همه آنچه که هست را می‌رساند. جمله کوتاه و آشنایی که چند سال است محرم‌ها از شبکه نسیم فرصت ساده و صمیمی می‌شود برای حرف زدن با حسین(ع). محمدامین پرواس تهیه‌کنندگی این برنامه را به عهده دارد.

یک بازیگر، بار‌ها متولد می‌شود

گفتگو با سیاوش گرجستانی، بازیگر سینما و تلویزیون

یک بازیگر، بار‌ها متولد می‌شود

۲۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۷

پدرش از بازیگران محبوب و چهره سینما و تلویزیون ایران بود و علاقه داشت پسرش سیاوش هم پا در این وادی بگذارد. به همین دلیل، زمانی که چهار ساله بود در فیلم سینمایی دوران سربی به ایفای نقش پرداخت. سیاوش گرجستانی، فرزند سیروس گرجستانی که نقش سلطان را در سریال حکم رشد برعهده دارد، متولد ۱۳۶۲ است

طرفدار پروپاقرص «عصرجدید» نبودم

گپی با کارن همایونفر، موسیقیدان:

طرفدار پروپاقرص «عصرجدید» نبودم

۰۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۹

کارن همایونفر، جزو موسیقیدان‌های مطرح در ایران است که تا به امروز موسیقی بسیاری از آثار سینمایی و تلویزیونی را ساخته که هرکدام رنگ‌ولعاب خودش را دارد.

بررسی راهکارهای افزایش مخاطبان تلویزیون در گفت‌وگو با مهران مهام؛

ورود ممنوع برای غیرحرفه ای‌ها!

۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۹

از زمانی که پیمان جبلی به عنوان رئیس رسانه ملی منصوب شده، به دنبال تحول در بخش های مختلف صدا و سیما است.

فرمول یک گفت‌وگوی جان‌دار

عناصر گم‌ شده برنامه‌ های گفت‌وگومحور در گفت‌وگو با حسین سلطان‌ محمدی

فرمول یک گفت‌وگوی جان‌دار

۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۰

معمولا برنامه‌های تلویزیونی وقتی می‌خواهند سمت چالش بروند، اولین ساختاری که انتخاب می‌کنند، «گفت‌وگو» است. مجری در مقام پرسشگر، متناسب با سوژه، مقابل فردی پاسخگو از حوزه مورد نظر می‌نشیند و بحث را جلو می‌برد.

«شوتبال» با نسیم بهاری

«شوتبال» با نسیم بهاری

۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۵

اگر از بینندگان شبکه نسیم و همچین علاقه‌مندان به رقابت «شوتبال» هستید، خبردار باشید که فصل چهارم این مسابقه تلویزیونی به آنتن رسیده است. مقداد مومن‌نژاد و مسعود رجبیان، تهیه‌کنندگان برنامه هستند و کارگردانی را هم محمد پیوندی به‌عهده درد.

آغاز پخش سریال‌های جهان‌اسلام در شبکه تماشا

آغاز پخش سریال‌های جهان‌اسلام در شبکه تماشا

۲۰ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۹

«علاقه‌مندان به آثار ماه‌رمضانی بدانند و آگاه باشند که اتفاقات تازه‌ای در راه است و می‌توانند بیننده آثاری از جهان‌اسلام باشند.» حتما بعد از خواندن این جمله با خود این موضوع را نجوا می‌کنید که قرار است چه آثاری انتخاب شده و از کدام شبکه تلویزیونی پخش شوند؟ اگر کمی صبوری به خرج بدهید پاسخ به این پرسش‌ها را می‌دهیم.

انتصابات جدید در ساترا

انتصابات جدید در ساترا

۱۶ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۶

رئیس ساترا در احکامی جداگانه، چهار سرپرست جدید قائم‌مقامی، معاونت تدوین مقررات و امور حقوقی، اداره كل صدور مجوز و امور رسانه‌ها و مدیریت تعاملات بین‌المللی را منصوب کرد.

نیازمندی ها