jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۹۸۳۸۴۱   ۰۸ دی ۱۳۹۵  |  ۱۱:۴۷

شرکت Huawei که اخیراً گوشی های پر طرفداری را به بازار عرضه کرده است برای اولین بار در رقابت با Surface Pro 4.0 محصولی با نام MateBook را به بازار عرضه کرد که نقدهای زیادی را به دنبال داشت. اما این شرکت در دومین تلاش خود برای تولید نسل بعدی MateBook با یکی از ODM های معروف به توافق رسیده است.

Huawei کارخانه سازنده گوشی‌های خود را برای سال ۲۰۱۷ میلادی انتخاب کرد

به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از کلیک، تبلت MatBook اولین تلاش شرکت Huawei در جهت ساخت دستگاه های دو کاره با قیمت ارزان است. هدف این شرکت برای ساخت این تبلت در واقع رقابت با محصولاتی مثل Surface Pro 4.0 است. بر اساس اخبار و شایعات منتشر شده این شرکت قرار است دو تبلت قدرتمند را در سال ۲۰۱۷ میلادی به بازار عرضه نماید. از طرفی به نظر می رسد این شرکت نهایتاً با یک سازنده ODM برای فاز بعدی به توافق رسیده باشد. همان طور که می دانید ODM ها در واقع سازندگانی هستند که طراحی و تولید یک محصول را انجام می دهند ولی آن محصول را به نام برند دیگری به بازار عرضه می کنند.

گفته می شود بیش از دو میلیون دستگاه از نسل بعدی MateBook به فروش برسد. در صورتی که این پیش بینی به حقیقت بپیوندد مسلماً رقابت سختی میان MateBook و Surface Pro 5.0 اتفاق خواهد افتاد.

بر اساس اخبار واصله از منابع خبری نزدی