jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۹۶۰۹۶۴   ۰۵ آبان ۱۳۹۵  |  ۰۹:۰۴

رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران از راه اندازی اولین اتوبوس گردشگری تهران در ماه های آینده خبر داد.

راه اندازی اولین اتوبوس گردشگری تهران

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از میزان فرزاد هوشیار پارسیان با اشاره به اهمیت ظرفیت گردشگری مذهبی موجود، اظهار کرد: یک و نیم میلیارد مسلمان در دنیا داریم که بخش عمده ای از آن ها دارای در آمد مناسب هستند و علاقه دارند مقصدی را برای گردشگری انتخاب کنند که شئونات اسلامی در آن رعایت شود که با این وجود می توانیم با توسعه گردشگری اسلامی و مذهبی درآمد خوبی از جمعیت مسلمان کسب کنیم.
رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران در ادامه با اشاره به گردشگری انقلاب اسلامی( از جماران تا لانه جاسوسی)، خاطر نشان کرد: در سراسر دنیا افرادی هستند که علاقه مند به دیدن فرهنگ و تفکر انقلابی ما هستند و این نوع گردشگری مخاطبان خاص خود را دارد، که با برنامه ریزی، می توان این نوع گردشگری را نیز در پایتخت توسعه داد.
وی با اشاره به اهمیت گردشگری در ایجاد شغل های زیاد، گفت: ما امروز می توانیم در گردشگری شهری تهران در صورت ایجاد زیرساخت های لازم بیش از ١٠٠ شغل ایجاد کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

آدم‌های دنیا به اندازه زیادی آب، غذا، اکسیژن و البته خبر مصرف می‌کنند. شاید فکر کنید این مورد آخری خیلی هم نیاز نیست، اما به همان اندازه که گرسنگی ما را به دنبال خودش می‌کشد، میل به دانستن هم ما را دنبال خودش می‌برد.

محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر