این پیرمرد 92 ساله نیجریه‌ای به دلیل تعداد زن‌های بسیار زیادی که داشت در سال 2008 مشهور شد. او حالا می‌گوید که در بحث ازدواج هنوز به پایان راه نرسیده است!
کد خبر: ۹۵۷۷۰۲
نظر "پیرمرد 97 زنه" در مورد زندگی!


به گزارش جام جم آنلاین به نقل از فرادید ، پیرمرد مشهور نیجریه‌ای شایعات مربوط به مرگش را تکذیب کرده و در سن 92 سالگی می‌گوید «هنوز امید زیادی به زندگی دارد.» این پیرمرد 97 زنه البته برنامه‌هایی برای ازدواج مجدد را نیز در سر دارد.

محمد بِلو ابوبکر یکی از چهره‌های شناخته شده‌ی شهر بیدا است. وی تاکنون بیش از 100 همسر اختیار کرده که آن را «موهبتی الهی» می‌داند.

محمد ابوبکر یک مبلغ مذهبی است و درآمد خاصی هم ندارد. وی پیشتر توسط مقامات محلی مسلمان به چالش کشیده شده، زیرا از نگاه آن‌ها داشتن این تعداد همسر امری غیرعادی است.

ابوبکر تاکنون 185 فرزند به دنیا آورده که چندین تن از آنان از دنیا رفته‌اند. محمد ابوبکر در ارتباط با شایعات مربوط به مرگش به خبرنگاران گفت که «کار افرادی خاص» بوده است. گویا یکی از رسانه‌های نیجریه در گزارشی کوتاه گفته بود که محمد ابوبکر پس از تحمل بیماری از دنیا رفته است.

او اما در گفتگو به روزنامه ونگارد نیجریه گفت: «عزیزانم، من کاملا سرحال و سرزنده و سرپا هستم. آن شایعه کاملا بی‌اساس است زیرا برخی به آنچه خداوند به من عطا فرموده حسادت می‌ورزند... آنچه من انجام می‌دهم دستور پروردگار است و تا لحظه مرگ به این کار ادامه خواهم داد.»

آقای بلو تاکنون 107 همسر اختیار کرده که 10 مورد از آنان را طلاق داده است. با این حساب او در حال حاضر 97 همسر دارد. محمد بلو ابوبکر در سال 2008 میلادی شهرت یافت؛ وی در آن زمان 86 همسر داشت.

منبع: Independent

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱۱
مانا
-
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۷
۰
۰
چه كار زشت و مسخره ای.....اینا فقط برای خراب كردن نام اسلام و مسلمانان است....... والا این كار مفهوم خانواده را از بین می برد و چیزی جز هوسرانی نیست.......
كامبیز مودب
-
۱۶:۲۸ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۷
كجاش زشته؟؟؟ این طفلك فقط چندتا زن اضافه داره، همین. مثل نون اضاف توی ساندویچی :)
ذبیح
-
۱۴:۳۷ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۷
۰
۰
شرمنده میشم از اینكه میبینم این ها هم مسلمونن .
حامد
-
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۷
۰
۰
این آدم باید خیلی وقت پیش مقطوع النسل میشده
منوچ
-
۱۵:۴۶ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۷
۰
۰
ما توی یكیش موندیم !!! این بابا احتمالاً دیوانه باید باشه ...
مرتضی
-
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۷
منوچ جان، ماها دیوانه ایم كه هنوز یكی هم نداریم، این آقا خییییییلی مرده، خیییییییییییلی ها، خیییلی.
نظر
-
۰۷:۳۹ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۸
۰
۰
اقای كامبیز مودب ؟؟؟؟ شما مودب هم هستی ؟؟؟؟. نون اضافی خجالت داره . . واقعا همین حرف و رفتار خیلی از مسلمانان باعث شده كه زنها فكر كنند كه جایی و حقی برای اونها تو دین اسلام نیست .شما دارید باعث میشید خانمها و زنها از اسلام زده بشن . و این گناه بزرگی هست .
چه فرق میكنه
-
۰۸:۲۴ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۸
۰
۰
البته باید درنظرداشت كه درقرآن ظاهرامجوزگرفتن 4 زن داده شده است آن هم به شرط رعایت عدالت ،حال این فرد این كاررا انجام دستورخداوند می داند ،خود مورد تعجب است
علی
-
۰۹:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۸
۰
۰
اسمشه ما مسلمانیم از قرآن تبعیت میكنیم ولی قانون اجازه زن را میخاد ولی قرآن اینو نگفته
mamasi
-
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۸
۰
۰
اسلام تعدد زوج را برای موارد خاص و با قانون خاص گذاشته. پیامبر و امامان بنا به همان زمان و با دلایل امامت خودشون تعدد زوج داشتند وگرنه جز هوس و برهم پاشیدگی زندگی نیست. اسلام همواره به تحكم خانواده و تعهد اشاره می كند و ایمان را سرلوحه قرار میدهد
ص
-
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۸
۰
۰
جای هم تاسفه و هم شرمندگیه .
الان باید سر بر بالین مرگ بزاره نه اینكه تنور رو هی داغ ترش كنه :)
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها