jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۹۵۵۴۹۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۵  |  ۱۶:۰۰

با این‌که مسواک زدن نقش مهمی در حفظ سلامت دندان دارد، گاهی فشار زیاد وارده از سوی آن برای دندان و لثه ضرر دارد. همچنین مسواک‌های معمولی نمی‌توانند پلاک‌های تشکیل شده را بخوبی از بین ببرند.

مسواک هوشمند که پلاکت ها را پیدا می کند

به گزارش جام جم آنلاین ، شرکت فیلیپس بتازگی مسواک هوشمندی طراحی کرده که راه‌حلی جالب برای حل این دو مشکل دارد.

این مسواک به حسگر فشار مجهز است و در صورتی که فشار زیادی از سوی مسواک به دندان و لثه وارد شود، به کاربر هشدار می‌دهد.

همچنین دوربین ویژه‌ای در این مسواک گنجانده شده که با شناسایی دقیق محل تجمع پلاک‌ها، کاربر را به تمیز کردن بیشتر آن محل تشویق می‌کند.

اپلیکیشن ویژه این مسواک می‌تواند تصویری سه‌بعدی از درون دهان را به کاربر نشان داده و همچنین اطلاعات دقیقی درباره سابقه مسواک زدن او را جمع‌آوری کند. این مسواک 219 دلار است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر