jamejamclick
کلیک وب کد خبر: ۹۵۴۴۱۱ ۱۷ مهر ۱۳۹۵  |  ۱۵:۴۴

دو ماه پیش هنگامی که اینستاگرام Stories راه اندازی شد، نگرانی زیادی در مورد نحوه استقبال از آن وجود داشت. این قابلیت ظاهراً به خوبی عمل می کند اما وجه تشابه زیادی که Stories به بخش مشابه در اسنپ چت دارد باعث می شود کاربران به صورت روزانه تمایلی به استفاده از آن نداشته باشند. اما حالا گزارشات نشان می دهد که Stories رسما 100 میلیون کاربر روزانه فعال دارد.

اینستاگرام Stories اکنون 100 میلیون کاربر فعال روزانه دارد

به گزارش جام جم آنلاین از تک شات ، در ماه ژوئن گزارشی مبنی بر اینکه اینستا گرام نزدیک به 500 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد، از سوی Buzzfeed منتشر شد و امروز گزارش دیگری نشان می دهد که تعداد کاربران Stories به 100 میلیون رسیده است. اگرچه این تعداد فاصله زیادی با 500 میلیون کاربر اینستاگرام دارد اما می توان گفت که جذب 100 میلیون کاربر در این زمان کوتاه هم برای Stories رکورد قابل توجهی ست.

برای بهتر درک کردن این اعداد و ارقام، باید بدانید که اسنپ چت در اواخر سپتامبر سال جاری میلادی تعداد کاربران فعال خود را 150 میلیون نفر اعلام کرد. در حال حاضر Stories هم حدود دو سوم کاربران اسنپ چت را کسب کرده است. البته اینستاگرام از فنی سابقه فعالیت طولانی تری نسبت به اسنپ چت دارد اما باز هم این اعداد و ارقام با توجه به اینکه تنها دو ماه از عرضه قابلیت Stories می گذرد، جالب توجه است.

این نشان می دهد که کاربران اختصاصی اینستاگرام به دنبال اضافه شدن قابلیتی مشابه قابلیت های اسنپ چت در این پلتفرم به اشتراک گذاری تصاویر می گشتند و با توجه به استقبال گسترده از این قابلیت جدید، می توان گفت که Stories همچنان به کار خود ادامه خواهد داد و به این زودی ها تغییری نخواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

محدودیت بهداشتی باید اعمال شود

محدودیت بهداشتی باید اعمال شود

آن زمانی که ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا، محدودیت‎های کسب‌وکار را برداشت و به آنها اجازه بازگشایی داد، نکته‎ مهمی در دستور کار قرار گرفت، اجرایی شدن فاز دوم. بعد از بازگشایی برخی از کسب‏وکارها، کشور وارد فاز دوم شد؛ اعمال محدودیت‌های بهداشتی. محدودیت‎های بهداشتی شامل رعایت فاصله‏گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و شستن مرتب دست‎هاست.

ظرفیت بازار سرمایه برای تامین منابع مالی دولت

ظرفیت بازار سرمایه برای تامین منابع مالی دولت

شیوع ویروس کرونا طی شش ماه اخیر باعث شده حدود 80 درصد مشاغل و کسب و کارها تحت تاثیر قرار گیرند و با مسائلی چون تعدیل نیرو، کاهش تولید یا افزایش هزینه‌ها مواجه شوند و گاهی میزان موجودی آنها در انبار افزایش یابد.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر