jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۹۵۴۳۹۹ ۱۷ مهر ۱۳۹۵  |  ۱۵:۱۴

این احتمال وجود دارد که سامسونگ برای بار دوم مجبور به جمع آوری گوشی های نوت 7 خود به علت انفجار باتری شود.

سامسونگ باز هم مجبور به جمع آوری نوت ۷ می‌شود

به گزارش جام جم آنلاین از موبنا ، کمیسیون امنیت محصولات مصرفی آمریکا به دنبال تحقیقات در مورد میزان ایمنی این گوشی هاست. زیرا حتی تعویض باتری های نوت ۷ هم مشکل این گوشی خطرناک را حل نکرده است.

روز چهارشنبه هفته گذشته گزارشی در مورد آتش گرفتن باتری یک گوشی نوت ۷ در جریان یک پرواز از لوییس ویل به بالتیمور منتشر شد.

مالک این گوشی تصریح کرده وی بعد از فراخوان سامسونگ گوشی خود را عوض کرده بود، اما باز هم دچار حادثه شده است.

در ماه های گذشته بیش از ۵۰ گزارش در آمریکا در مورد آتش گرفتن باتری گوشی های نوت ۷ منتشر شد. تداوم این مشکل در ایالات متحده و دیگر کشورها باعث شد سامسونگ فراخوانی سراسری برای تعویض باتری های ۲٫۵ میلیون واحد گوشی نوت ۷ منتشر کند. اما بعد از این فراخوان هم کاربران از داغ کردن بیش از حد باتری های نوت ۷ خبر می دهند.

علیرغم همه این مشکلات سامسونگ از سود عملیاتی ۷ میلیارد دلاری در سه ماهه سوم سال جاری میلادی و فروش ۴۴ میلیارد دلاری محصولاتش خبر داده که البته این میزان فروش نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵ درصد کاهش یافته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر