معاون وزیر نفت خبر داد:

قیمت سوخت تا پایان امسال افزایش نمی‌یابد

کاظمی گفت: تا پایان سال هیچ گونه برنامه ای برای افزایش قیمت سوخت نخواهیم داشت و خبرهای منتشره مبنی بر افزایش قیمت سوخت را تکذیب می‌کنیم.
کد خبر: ۹۵۴۱۶۸
قیمت سوخت تا پایان امسال افزایش نمی‌یابد


به گزارش جام جم آنلاین ، عباس کاظمی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پخش و پالایش فرآورده های نفتی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص برخی اخبار منتشره مبنی بر افزایش قیمت بنزین و گازوئیل، اظهار داشت: هیچ برنامه ای برای افزایش قیمت سوخت در دستور کار دولت و شرکت پخش و پالایش نیست و حتی پیشنهاد آن هم تاکنون مطرح نشده است.

وی با اشاره به صحبت های جایگاه داران مبنی بر افزایش قیمت گفت:خبرهای منتشر شده تنها اظهار نظر شخصی برخی افراد بوده و جایگاه داران حق هیچ گونه اظهار نظر در این خصوص را ندارند.

جایگاه داران تصمیم گیرنده افزایش قیمت سوخت نیستند

منصور ریاحی مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی نیز در گفتگو با خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: افزایش قیمت سوخت را تکذیب می کنم چراکه طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده هیچ تصمیمی برای افزایش قیمت سوخت گرفته نشده است.

وی افزود: دولت نیز تمایلی به افزایش قیمت نداشته و ابلاغیه ای هم در خصوص افزایش قیمت سوخت صادر نشده است.

گفتنی است چندی پیش رئیس انجمن جایگاه داران سوخت کشور از افزایش قیمت بنزین تا 1200 تومان و گازوئیل تا 500 تومان خبر داده بود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها