jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۹۵۰۵۵۵ ۰۷ مهر ۱۳۹۵  |  ۱۳:۱۵

اوایل ماه جاری میلادی طرح سراسری سامسونگ برای جمع‌آوری گوشی هوشمند Galaxy Note 7 به اجرا درآمد و این فبلت به دنبال آتش‌سوزی باتری مشکلات فراوانی را برای کاربران ایجاد کرد.

نوت 7 ایمن شده سامسونگ هم دوباره آتش گرفت

به گزارش جام جم آنلاین از موبنا ، بررسی‌های بیشتر نشان داد این آتش‌سوزی به دلیل باتری‌های ساخته شده در شرکت چینی Amperex Technology (ATL) ایجاد می‌شود و قطعات مشکل‌دار SDI سامسونگ اتفاق مذکور را باعث نشده‌اند.

بیشتر مدل‌های Galaxy Note 7 که در بازار جهانی به فروش می‌رسند به باتری ATL مجهز شده‌اند و سامسونگ با جمع‌آوری آنها و تعویض باتری سعی کرده است جلوی مشکل مذکور را بگیرد و هم‌اکنون در کشور چین و آمریکا مدل‌های ایمن شده گوشی به دست کاربران رسیده است.

با این وجود یک کاربر چینی صاحب گوشی هوشمند Galaxy Note 7 اعلام کرد روز گذشته دستگاه ایمن شده او که با باتری تعویض شده مورد استفاده قرار گرفته است، آتش گرفت. سامسونگ از این کاربر خواست دستگاه خود را به یکی از شعبات این شرکت برگرداند تا مشکل مذکور بررسی شود.

شرکت سامسونگ هنوز جزییاتی در مورد آتش‌سوزی مجدد در مدل اصلاح شده گوشی هوشمند خود منتشر نکرده است و با این وجود نگرانی مردم در مورد Galaxy Note 7 اصلاح شده هم افزایش یافته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر