jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۹۴۷۱۰۸   ۲۹ شهريور ۱۳۹۵  |  ۱۲:۲۷

برنامه «صبح و زندگی» شبکه رادیویی سلامت، همزمان با آغار هفته دفاع مقدس، چهارشنبه ـ 31 شهریور ماه، موضوع «مهربانی را به اشتراک بگذاریم» را مورد بحث و بررسی قرار می دهد.

قهرمانان دفاع مقدس در رادیو سلامت

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی رادیو سلامت، برنامه صبح و زندگی که کاری از گروه سلامت اجتماعی این شبکه رادیویی است، حسین ابراهیمی مقدم، روان شناس به این پرسش که «به قهرمانان دفاع مقدس افتخار می کنیم چون ...؟» پاسخ می دهد و در بخش «آبروی کوچه ها» نیز گزارشی از خیابان های دانشگاهی با اسامی پزشکان و کادر پزشکی خواهد شد.

اطلاع رسانی صبحگاهی و ایجاد امید و نشاط در شنونده های صدای دانش، نشاط و آرامش از جمله اهداف این برنامه رادیویی به تهیه کنندگی «سیما غفاری» و گویندگی «مصطفی مصطفوی» است؛ که موضوعات آن بر اساس نیاز و دغدغه های شنوندگان از جمله محیط زیست، ترافیک، بیماری ها و غیره انتخاب می شود.

گفتنی است، برنامه زنده «صبح و زندگی»، روزهای شنبه تا پنجشنبه هر هفته، از ساعت 7:05 دقیقه به مدت 80 دقیقه، بر روی موج اف.ام ردیف 102 مگاهرتز تقدیم شنونده های صدای دانش، نشاط و آرامش می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر