jamejamonline
فرهنگی دفاع مقدس کد خبر: ۹۴۶۷۱۵   ۲۸ شهريور ۱۳۹۵  |  ۱۶:۲۵

لشکر همان لشکر است، صدا همان صدا: ای لشکر صاحب زمان آماده باش آماده باش...

لشکر همان لشکر است، صدا همان صدا...

لشکر همان لشکر است، با همان ایمان و اعتقاد و تعهد، مقابل امام و رهبرشان به صف ایستاده اند و زانوی ادب زده اند و کافی ست تا او اذن و اراده کند تا برخیزند: جاده و اسب ، مهیاست بیا تا برویم، کربلا منتظر ماست بیا تا برویم...

به گزارش جام جم آنلاین دیدار امروز جمعی از فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حاشیه های جالبی هم داشت یکی از آن ها نوحه خوانی مردی بود که سال ها در میان همین لشکر ارجمند و محکم با صدایش همراه حماسه آفرینی های مردان بی ادعا بوده است، حاج صادق آهنگران امروز با لباس همرزمان و دوستانش به دیدار مولا و مقتدایش آمده بود و با نوای گرمش خاطره های زیادی را زنده کرد.

صدای حاج صادق‌ آهنگران، خاطره ساز است به ویژه برای نسلی که جنگ را دیده و لمس کرده و امروز هم بی چمشداشت از امنیت مردم و این مرز پرگهر دفاع می کند و جانش را حتی در جغرافیایی دیگر در راه خدا و دفاع از حرم و با ایمانی مثال زدنی فدا می کند.

امروز همان طور که در تصاویر می بینید پس از نوحه خوانی پرشور حاج صادق ،‌ او مورد تفقد رهبر معظم انقلاب هم قرار گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

خدای مهربان، ما خیلی ضعیفیم، خیلی ضعیف‌تر از آن‌که دیگران تصور می‌کنند، ما خیلی حتی ضعیف‌تر از آن هستیم که خودمان تصور می‌کردیم.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

مسافران خواب بی‌آرتی

مسافران خواب بی‌آرتی

اتوبوس‌های بی‌آرتی از وسط بزرگراه امام علی(ع) می‌گذرند. اگر اهل تهران باشید یا دست کم گذرتان به این شهر افتاده باشد لابد دیده‌اید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر