نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی به نمایندگی از نمایندگان اهل سنت از اقدام صداوسیما در برخورد با شبکه نسیم تشکر کرد.
کد خبر: ۹۳۴۰۸۳
تشکر نمایندگان اهل سنت از صداوسیما

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، محمدقسیم عثمانی در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس گفت: ما مجمع نمایندگان اهل سنت از برخورد شایسته‌ صداوسیما با موضوعی که در شبکه نسیم انجام شده، کمال تشکر را داریم و اخراج ناظر پخش و تذکر به مجری و تهیه‌کننده را نشان از نگاه منطقی صداوسیما می‌دانیم.

او به وزیر جهاد نیز متذکر شد: پرداخت پول کشاورزانی که گندم خود را ماه‌هاست تحویل داده‌اند انجام نشده در حالی که وقتی گندم خارجی می‌خریم باید پولش را از قبل پرداخت کنیم. یعنی گندم خارجی را پیش‌پرداخت می‌کنیم ولی پول گندم تولید داخل را ماه‌ها بعد از تحویل هم پرداخت نمی‌کنیم.

عثمانی تاکید کرد:‌ کجای این اقتصاد مقاومتی است که با تولیدکننده زحمت‌کش داخلی این‌طور برخورد شود اما خریدهای خارجی را از ماه‌ها قبل پیش‌پرداخت می‌کنیم. وزیر ادعا می‌کند تولید بر مصرف پیشی گرفته که قابل تقدیر است ولی این مساله وقتی برای کشاورز لذت‌بخش است که بهایش را به موقع پرداخت کنیم.

این نماینده ادامه داد: فصل برداشت چغندر دارد می‌رسد ولی هنوز پول چغندر سال قبل را پرداخت نکرده‌ایم. از وزیر جهاد می‌خواهیم سریعا نسبت به پرداخت قیمت محصولات کشاورزان اقدام کند.

عثمانی به وزیر اقتصاد هم تذکر داد: پرداخت وام‌های میلیاردی به بخشی از نورچشمی‌ها انجام می‌شود ولی مردم، بیکاران و جوانان ما لنگ چهار پنج میلیون تومان برای اشتغال‌زایی هستند که بتوانند شرایط حداقلی برای خود ایجاد کنند ولی درپرداخت آن‌ها اهمال می‌شود وقتی هم مجوز پرداخت می‌دهند شرایطی می‌گذارند که فرد وام‌گیرنده پشیمان شود. اگر برای جوانان شغل نداریم حداقل منابع مالی را فراهم کنیم.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۵
مهمان
-
۲۱:۲۳ - ۲۷ مرداد ۱۳۹۵
۰
۰
عذرخواهی مجری مذكور از اهل سنت حداقل كاریست تا نشان دهد اقدام صدا وسیما تشریفاتی نیست. متاسفم برای این مجری
علی محمدی
-
۰۷:۴۹ - ۲۸ مرداد ۱۳۹۵
هر گونه تفرقه افكنی بین مردم شریف ایران فارغ از دین و مذهب و گویش و لهجه محكوم است. این كار جز از دشمنان این مرز و بوم بر نمی آید.
یه ایرانی
-
۰۸:۲۴ - ۲۸ مرداد ۱۳۹۵
متناسف باش برای خودت
همونجور كه شما ائمه مارو قبول ندارید
ماهم طلحه و زبیر شمارو قبول نداریم
یك شیعه
-
۲۲:۵۱ - ۲۷ مرداد ۱۳۹۵
۰
۰
درود به شرفت
ایران
-
۲۳:۰۵ - ۲۷ مرداد ۱۳۹۵
۰
۰
این نظر شخصی منه و امیدوارم به كسی بر نخوره و قبلا از همه عذرخواهی می كنم اما در مقایسه با این مورد صدا و سیما در مورد فیتیله ای ها سنگ تمام گذاشت خبر اول شبكه اول ، زیر نویس دائم در شبكه خبر ، در 20 و30 و... روزی ثابت شود كه این حركت هماهنگ شده و برای حذف فیتیله ای ها از تلویزیون بوده كه چندین بار در دوره آقای ایكس هم سعی شد اما به این جدی دنبال نشد و بالاخره با همت بیشتر در دوره آقای ایگرگ به هدف رسید چرا چون یكی از عموها بیش از اندازه فعالیت می كرد و موزیك برنامه خیلی شاد یا نامناسب بود و... مثل برنامه صبح جمعه یا همون جمعه ایرانی جمع شد ... متاسفم و باز هم عذر می خواهم اگر جسارتی شد

نیازمندی ها