خواننده «ممد نبودی» و «غریبانه» جدیدترین اثر خود که پاسداشتی برای شهدای مدافع حرم است را پس از حدود هشت سال منتشر می‌کند.
کد خبر: ۹۳۳۰۶۸
کویتی پور به یاد شهدای حرم می خواند

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از نوا غلام کویتی پور که چندین نسل با صدای این هنرمند خاطره دارند، پس از سالها سکوت بار دیگر به عرصه بازگشته و این بار اثری را در گرامی داشت مدافعین حرم تولید و خوانده است که به زودی منتشر خواهد شد.
این تک قطعه که قزاز است موزیک ویدئوی آن نیز تولید شود، «حریم» نام دارد که شعر این اثر از سروده های «علیرضا آذر» است و بهنام صبوحی نیز آهنگسازی آنرا انجام داده است و با صدای غلام کویتی پور و دکلمه محمود سراجی منتشر خواهد شد.
غلام کویتی پور در آستانه انتشار این تک قطعه، در توضیح دلایل تولید و انتشار این اثر گفت : «شهدای مدافع حرم از شهدای دفاع مقدس مظلومترند و با این قطعه خواستم دینم را هر چند کوچک، به ساحت ایثار و مردانگی این عزیزان ادا کنم.»
کویتی پور در ادامه افزود: «این اثر را نه یک گام، که یک همنوایی و همدلی میدانم با ایثارگرانی که با ایمان راسخ دینی و مواج در غیرت انسانی، برای حفظ ارزشهای بشری با هجرت به سوی مبارزه تا محو نمودن کفر و نفاق دست از ستیز نمیکشند.»
این اثر به تهیه کنندگی موسسه فرهنگی «دلصدا» و تحت امتیاز موسسه «سراج» به زودی منتشر خواهد شد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها