محور فرعی تنگه واشی به علت پیش‌‌بینی رگبار و رعد و برق‌، احتمال ریزش کوه و طغیان رودخانه از ساعت ۸ امروز ۱۴ مرداد تا ساعت ۲۱ روز ۱۵ مرداد مسدود است.
کد خبر: ۹۲۸۷۲۲
جاده کندوان از عصر فردا یکطرف می شود

‌به گزارش جام جم آنلاین به نقل از فارس، بر اساس‌ اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری و سامانه‌ هوشمند تردد شمار بر‌خط‌ ‌در حال حاضر غیر از محورهای مسدود و ممنوع ذکر شده در این گزارش، بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز است و تردد در آنها به‌ روال عادی ‌جریان دارد.

طی شبانه ‌روز گذشته‌ کل تردد ثبت ‌شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 1735 دستگاه ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل 4.8 درصد افزایش ‌نشان می‌دهد؛ در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 16 درصد‌، اوج تردد بین ساعات 18 الی 19 و کمترین تردد بین ساعات 4 الی 5 صبح صورت پذیرفته که هموطنان‌ با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب‌تری را برای سفر انتخاب کنند.

پرترددترین جاده‌های کشور

آزادراه کرج - تهران، آزادراه کرج - قزوین‌، آزادراه تهران - کرج‌، آزادراه ‌قزوین - کرج‌، ‌آزادراه‌ ‌‌‌تهران - قم‌‌‌، ‌‌آزادراه ‌قم - تهران‌‌، آزادراه ساوه -‌ تهران‌، آزادراه تهران - ساوه، مسیر پاکدشت - تهران‌ و تهران - پاکدشت،‌ محور تهران - شهریار، محور قم - اراک، محور زنجان - قزوین و محور تهران - جاجرود‌ و جاجرود - تهران ‌در 24 ساعت گذشته بیشترین ترافیک را داشته‌اند‌.‌

محدودیت‌ ترافیکی جاده‌‌های منتهی به شمال تا روز شنبه 16 مرداد‌

تردد موتور‌سیکلت از ساعت 12:00 ظهر روز چهارشنبه 13 مرداد الی ساعت 02:00 روز شنبه 16 مرداد از محورهای کرج – چالوس‌، هراز، فیروزکوه و محورتهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است؛ تردد موتور‌سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14:00 روز جمعه 15 مرداد الی ساعت 02:00 بامداد روز شنبه 16 مرداد از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است؛ با اعلام مأموران پلیس راه درمحل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17:30 روز جمعه 15 مرداد الی ساعت 02:00 بامداد روز شنبه 16 مرداد از 15 کیلومتری جنوب مرزن‌آباد ‌به سمت کرج یک‌طرفه خواهد بود.

در محور کندوان‌ تردد انواع تریلر‌، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع ‌است.

در محور هراز‌ تردد همه تریلرها کماکان ممنوع است همچنین تردد‌ کامیون ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 08:00 الی 24:00 روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه هفته جاری ممنوع است.

در‌ محور فیروزکوه ‌تردد همه تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 08:00 الی 24:00 روز‌های چهارشنبه و جمعه هفته جاری از تهران به قائم شهر و بالعکس‌ ممنوع ‌است.

ممنوعیت تردد به دلیل شرایط فیزیکی راه

محور فرعی تنگه واشی به علت پیش‌ بینی رگبار و رعد و برق‌، احتمال ریزش کوه و طغیان رودخانه از ساعت 08:00 روز 14 مرداد تا ساعت 21:00 مورخ 15 مرداد 95 مسدود ‌است.

محور رودان - بندرعباس (مسیر رفت)‌ واقع در استان هرمزگان‌ از مورخ 12 فروردین 95 تا اطلاع بعدی به دلیل ریزش کوه مسیر مسدود و هدایت بار ترافیکی از مسیر برگشت به صورت دو طرفه امکان‌پذیر ‌است.

محور سی سخت - بیده‌ واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد از مورخ 25 آبان 94 تا اطلاع بعدی‌ با توجه به کوهستانی و برف‌گیر بودن و نبود ایمنی کافی مسیر مسدود اعلام می‌شود.

کمربندی دهلران-اندیمشک ‌واقع در استان ایلام‌ از روز 26 فروردین 95 تا اطلاع بعدی به دلیل بارش شدید باران و آبگرفتگی مسدود و تردد از مسیر جایگزین داخل شهر دهلران انجام می‌شود.

محور رامیان-اولنگ‌ شاهرود واقع در استان‌های گلستان و سمنان‌ از مورخ 29 فروردین 95 تا اطلاع بعدی به دلیل بارش شدید باران و آب گرفتگی مسدود است.

محور‌های ‌مهرستان - ایرانشهر و مهرستان به سرباز‌، آشار و ایرافشان واقع در استان سیستان و بلوچستان از روز 5 مرداد 95 تا اطلاع بعدی به دلیل طغیان رودخانه‌های محلی مسیر مسدود است.

مسیر رفت محور سیرجان – نوکهن در‌ استان کرمان‌ از مورخ 11 مرداد 95 تا اطلاع بعدی به دلیل طغیان رودخانه مسیر مسدود است.

ممنوعیت تردد به‌ تفکیک یا اولویت وسایل نقلیه‌

محور فیروزکوه‌ از مورخ 23 خرداد لغایت 17 شهریور 95 ‌روزهای شنبه تا سه شنبه هر هفته از ساعت 7:30 الی 18:30 به غیر از‌ ایام تعطیلات رسمی به دلیل اجرای عملیات لکه‌گیری و روکش آسفالت‌، حد فاصل پل شلمبه تا پل دلیچاهی‌، از کیلومتر 0 الی 44 ‌تردد همزمان با اجرای عملیات‌، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

محور سمنان – سرخه ‌واقع در استان سمنان‌ از مورخ 11 مرداد لغایت 20 مرداد 95 به صورت 24 ساعته‌ به‌دلیل اجرای عملیات تکمیل تقاطع غیر همسطح مومن‌آباد در کیلومتر 5 ‌مسیر مسدود بوده و تردد از کنارگذر احداثی انجام می‌شود.

‌در محور هراز‌ از مورخ 23 خرداد تا 17 شهریور 95 ‌روزهای شنبه تا سه‌شنبه هر هفته از ساعت 7:30 الی 18:30 ‌به غیر از ‌ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه به دلیل اجرای عملیات لکه‌گیری و روکش آسفالت‌، حد فاصل گالری امامزاده هاشم تا رودهن‌، از کیلومتر 0 الی 20 تردد همزمان با اجرای عملیات‌ با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

در آزاد‌راه کرج-قزوین‌ از مورخ 6 تیر تا 20 شهریور 95 ‌روزهای شنبه تا سه‌شنبه از ساعت 09:00 الی 16 و روز چهار شنبه تا ساعت 12 به غیر از‌ ایام تعطیلات رسمی‌ و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه به دلیل اجرای عملیات نصب نیوجرسی مفصلی در رفوژ میانی‌ (نصب جداکننده)، حدفاصل کیلومتر 63 تا 72 ‌تردد همزمان با اجرای عملیات و رعایت جوانب احتیاط با اعمال محدودیت ترافیکی در یک خط عبور (یک سوم مسیر) انجام می‌شود.

در محور کرج - چالوس (‌کندوان‌) ‌‌از روز 26 تیر تا 20 شهریور 95 ‌روزهای شنبه تا سه‌شنبه از ساعت 8 تا 17 و روز چهارشنبه تا ساعت 12 هر هفته‌ به غیر از‌ ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه به دلیل اجرای عملیات ‌لکه‌گیری و روکش آسفالت‌ حدفاصل‌ تونل کندوان تا میدان امیر‌کبیر‌ کیلومتر 0 الی 72 تردد همزمان با اجرای عملیات و رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.

مسافران می‌توانند برای دریافت اطلاعات تفصیلی راه‌ها و خلاصه آخرین وضعیت جاده‌ها، عدد 141 را به شماره 1000141 پیامک کنند و یا با شماره‌های 141 و 88925252 تماس بگیرند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها