آنچه می خوریم روی تمام بدنمان تاثیر می گذارد، هر چه سالمتر بهتر. اگر احساس می کنید در زندگی جنسی تان چیزی می لنگد، لازم نیست به سراغ داروها و انواع تبلیغات دیگر در این مورد بروید.
کد خبر: ۹۲۲۹۹۹
با این غذاها زندگی جنسی خود را بهبود ببخشید

به گزارش جام جم سرا به نقل برترینها . گاهی فقط کافیست هنگام خرید چند غذای مخصوص برای خود بردارید و با کمک آنها هم میل جنسی و هم استقامت خود را بالا ببرید.


1- توت ها: متخصصان بر این عقیده هستند که توت برای بهبود زندگی جنسی حاوی مجموعه ای از مزایا هستند. تمشک سیاه هم میل جنسی و هم استقامت را بالا می برد. توت ها گردش خون را بالا می برند، که تاثیر زیادی در میل جنسی دارد، همچنین اسید چرب امگا 3 موجود در برخی توت ها باعث بهبود سلامت قلب و عروق می شود که در نتیجه روی عملکرد جنسی تاثیر مثبت دارد.

2- کلم: مزایای کلم پایان ناپذیر است. ویتامین A موجود در سبزیجات سبز برگ، باعث متعادل شدن هورمون ها می شود، ماده معدنی به نام ید خلق و خو را تنظیم می کند. اما این همه چیز نیست، کلم باعث کاهش التهاب نیز می شود، که عامل افزایش انعطاف پذیری و بالا رفتن استقامت است.

3- هندوانه: دفعه بعد که به اتاق خواب می رفتید، کمی از این میوه شیرین تابستانی میل کنید، تحقیقات نشان داده هندوانه در طول عملکرد جنسی تاثیری مانند ویاگرا دارد. هندوانه که 92 درصد آب است، حاوی ماده مغذی به نام سیترولین است که باعث آرام شدن رگ های خونی، بهبود گردش خون و ارگاسم است.


4- بروکلی: یکی از سبزیجات مورد علاقه ما، بروکلی به صورت مثبتی باعث افزایش ویتامین C می شود، که باعث بهبود گردش خون در بدن انسان می شود، در نتیجه خانم ها ارگاسمی بهتر را تجربه می کنند. لازم به ذکر است این سبزی فوق العاده حاوی مقدار زیادی ویتامین و مواد معدنی است، از جمله فیبرهای خوراکی، پتاسیم و کلسیم.

5- ادویه جات: دفعه بعد که خواستید عملکرد جنسی خود را تقویت کنید کافیست سری به کابینت ادویه ها بزنید. میخک به صورت سنتی در هند برای درمان اختلال نعوظ استفده می شده است. زعفران باعث افزایش و بهبود عملکرد جنسی می شود، و زنجبیل باعث تقویت میل جنسی می شود.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۷
احمد
-
۱۲:۳۰ - ۲۸ تير ۱۳۹۵
۰
۰
هیچ كاری برای تقویت توانائی جنسی لازم نیست انجام بشود .فیزیولوژی بدن انسان بخشی اتوماتیك وخودكارست.وبخشی نیمه خودكار ونیمه ارادیست هر جا كه ماهیچه های حلقوی(اسفنگتر) مانند مقعد ونوك الت وجوددارند نیمه ارادیند یعنی هركس تا حد معینی میتواند جلوی ادراریا مدفوع خودرا نگه دارد(استانه تحریك)بعداز ان ادرار یا مدفوع خود بخود خارج میشوند.حتی بیشتر اوقات انسان (مرد)نمیتواند جلوی انزالش را بگیرد واین در حالیست كه زن در مراحل اولیه تحریكست.وبیشتر خیانتها از این به بعد شكل میگیرد.در ایران مجله ای كه مراحل امیزش جنسی را كه مهمترین وباریك ترین نكته دوام خانواده است اموزش بدهد وجود ندارد.بسیاری از دختران ازدواج كرده بعد از دو سال هنوز باكره اند.وهنوز هم امور جنسی با وجود اینهمه رسانه های جمعی به سبب تربیت غلط خانوادگی جزو اسرار مگوست.انوقت این روزنامه ها جسته گریخته شروع به صغرا كبرا چیدن برای نمایش مدنیت می كنند.
سیمین
-
۱۹:۰۱ - ۲۸ تير ۱۳۹۵
۰
۰
زیر خاك بروید كه غیر از زیر شكمتان به چیز دیگری توجه ندارید
محمد
-
۱۹:۴۷ - ۲۸ تير ۱۳۹۵
۰
۰
راست میگه هندوانه بخورید تا صبح بین اتاق خواب و دستشویی قدم بزنید
جواد
-
۰۰:۵۷ - ۲۹ تير ۱۳۹۵
۰
۰
عزیزان اگر عشق و دوست داشتن ازته دل نباشد هر چه بخورین فایده نداره . سعی كنید عشق را ازكبوتر یاد بگیریم كه لحظه ای از جفتش جدا نمی شود و مدام همدیگر رادر اغوش میگیرند.
كمال
-
۱۰:۵۵ - ۲۹ تير ۱۳۹۵
۰
۰
تغذیه در رابطه جنسی بسیار مفیده اما كافی نیست .
مسائل روحی و جسمی بسیار مهم اند و باید متخصص زنان و زایمان اظهار نظر كنند .
مجله برای آمیزش جنسی نیست اما كتاب های خوبی چاپ شده است .
فكر كنم الان بیشتر جوانان با آمیزش جنسی قبل از انتشار كتاب آشنا میشند از طریق كتاب تنظیم خانواده در دانشگاه و سایت های اینترنتی مجاز .
باید پزشك خانواده بیشتر با خانواده در تماس باشند .
نرم افزار موبایل
-
۱۲:۲۴ - ۲۹ تير ۱۳۹۵
۰
۰
حوب است سبزی بخورید.
نرم افزار موبایل
-
۲۳:۰۴ - ۲۹ تير ۱۳۹۵
۰
۰
اصل روحیه ادمی است اگر ادم سرحال باشدمیتواند كاری را انجام دهد

نیازمندی ها