jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۹۱۹۵۰۴   ۱۵ تير ۱۳۹۵  |  ۱۵:۳۹

برنامه «صبح و زندگی» شبکه رادیویی سلامت، شنبه ـ 19 تیر ماه، همزمان با روز ادبیات کودکان و نوجوانان به موضوع «اوقات فراغت کودکان و نوجوانان» می پردازد.

«صبح و زندگی» و روز ادبیات کودکان و نوجوانان

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی رادیو سلامت، چگونگی گذراندن اوقات فراغت تا حدود زیادی می تواند نشانگر ویژگی های فکری فرد و نیز ویژگی های فرهنگی جامعه ای باشد که د رآن زندگی می کند بنابراین اهمیت زیادی دارد که برنامه ریزی برای اوقات فراغت داشته باشیم و هدفمند تصمیم بگیریم. می توان از اوقات فراغت بهترین استفاده را کرد. نوعی آموزش مهارت زندگی کردن است مثلا می توان کودکان و نوجوانان را بیشتر با ادبیات آشنا کرد.

از این رو، این برنامه رادیویی «صبح و زندگی»، شنبه ـ 19 تیر ماه، با حضور دکتر مینا پورفرخ، روانشناس به این پرسش که «بهترین برنامه برای پر کردن بهینه اوقات فراغت کودکان و نوجوانان چیست؟» پاسخ می دهد.

موضوعات این برنامه بر اساس نیاز مخاطبان و دغدغه های شنوندگان از جمله محیط زیست، ترافیک، بیماری ها و غیره انتخاب می شود.

گفتنی است، «صبح و زندگی» عنوان برنامه ای از گروه سلامت اجتماعی شبکه رادیویی سلامت، به تهیه‌کنندگی «سیما غفاری» و گویندگی «مصطفی مصطفوی» از ساعت 7:05 دقیقه به مدت 80 دقیقه از موج اف.ام ردیف 102 مگاهرتز تقدیم شنوندگان صدای دانش، نشاط و آرامش می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

دگردیسی زاویه‌ دید

دگردیسی زاویه‌ دید

زاویه دید یک مولف نسبت به موضوعی که می‌خواهد درباره آن در اثرش سخن براند، ای بسا مهم‌ترین شاخصه‌ای است که آثار هنرمندان مختلف را از هم متمایز می‌کند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر