jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۹۱۱۶۳۴   ۱۹ خرداد ۱۳۹۵  |  ۰۹:۱۵

با توجه به هفته جهانی محیط زیست برنامه سازان این شبکه رادیویی مسئولانه به این مهم می پردازند."مسئولانه" واژه ای است که این روزها در برنامه های رادیو ایران به آن پرداخته می شود.

تجربه خاص یک برنامه رادیویی با محوریت مسئولیت پذیری

به گزارش جام جم سیما به نقل از شبکه رادیویی ایران، متین السادات فیروزی تهیه کننده برنامه « خاص باشید» که پنج شنبه ها ساعت 10:30 در حوزه کار آفرینی از رادیو ایران پخش می شود، گفت: این هفته به موضوع افراد مسئولیت پذیر در حوزه محیط زیست پرداخته می شود.

در خاص باشید این هفته «ایده خاص» را از زبان دکتر حسن حیدری مدیر بیمارستان امام خمینی شهرستان بوشهر با ایده کاشت نهال برای هر نوزاد می شنویم.

در «خیابان خاص» با مهدی شبانکاره مدیر شرکت دانش بنیان تولید محصولات دوست دار محیط زیست گفتگو می شود و دکتر ایرج رستگار مدیر مرکز بیولوژیکی، برای اصلاح کشت و پرورش گیاهان از «تجربه ای خاص» می گوید و مهدی سروری کارشناس راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی «حرف خاص» این هفته را می گوید.

خاص باشید فردا پنج شنبه با اجرای نسیم رفیعی و گزارشگری نوید دانشور از رادیو ایران پخش می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها