jamejamclick
کلیک وب کد خبر: ۹۰۵۶۴۵ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۹:۵۹

گوگل می گوید اپ Spaces به زودی در تمامی پلتفرم ها قابل دسترس خواهد بود و تمامی کاربرانی که یک اکانت جیمیل دارند می توانند از ان استفاده کنند.

شبکه اجتماعی جدید گوگل ابزاری قدرتمند برای کاربران

به گزارش جام جم کلیک ، گوگل پلاس اکنون در پایین ترین سطح توجه چه از سوی کاربران و چه از سوی گوگل قرار گرفته است و گوگل در صدد جایگزینی یک ابزار گفتگو محور برای ارتباط و به اشتراک گذاشتن محتوا در میان کاربران است.

گوگل روز گذشته اپی با نام Spaces را معرفی کرده که توانایی گفتگو از مخوری ترین توانایی های ان است و به کاربر امکان اشتراک گذاری محتوا از منابع محتلف را خواهد داد. این ابزار به کاربر امکان بحث و گفتگو راجع به عناوین مختلف را در گروه ها ی دو یا چند نفره خواهد داد و کاربران به آسانی می توانند از سرویس هایی نظیر یوتیوب و جستجوگر در این اپ اشتراک گذاری کنند. نکته جالب اینکه نیازی به سوئیچ کردن بین اپ ها برای انتقال و اشتراک محتوا نیست و کاربر به ابزار های ذکر شده در داخل خود اپ دسترسی دارد.

علی رغم توانایی ذکر شده طبق مشاهدات و توضیحات گوگل ما با یک ایزار گفتکوی قدرتمند برای برقراری ارتباط مواجه هستیم، ابزاری که به شما کمک می کند هم به روز باشید و هم در ارتباط!

گوگل به صورت پیش فرض گروه هایی را برای کتاب های نامدار و حتی شو های تلویزیونی در نظر گرفته است تا کاربران بتوانند راجع به آنها اطلاعات کسب کرده و اظهار نظر کنند.

اما به گفته گوگل توجه های اصلی و توانایی های عمده این برنامه در گروه های کوچک جهت گفتگو خلاصه خواهد شد.

به گفته گوگل این اپ به زودی در تمامی پلتفرم ها قابل دسترس خواهد بود و تمامی کاربرانی که یک اکانت جیمیل دارند می توانند از ان استفاده کنند.

منبع: نت نوشت

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر