jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۴۰۲۳ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

بارندگی و نامناسب بودن سازه مسکونی در محله اخمقیه تبریز منجر به ریزش ساختمان و مرگ چهار عضو خانواده‌ای شد.

حبیب حسینقلی‌زاده، مسئول روابط عمومی اورژانس استان آذربایجان‌شرقی در این باره به جام‌جم گفت: ساعت 4 و 40 دقیقه بامداد چهارشنبه امدادگران اورژانس در تماس مردمی در جریان ریزش آوار در محله اخمقیه تبریز قرار گرفتند. بلافاصله امدادگران سه ایستگاه امدادی اورژانس برای نجات اعضای این خانواده که زیر آوار گرفتار شده بودند، در محل حاضر شدند.

وی اضافه کرد: در حالی که امدادگران در تلاش برای نجات این خانواده چهار نفره بودند، گروهی از آتش‌نشانان نیز برای آواربرداری در محل حاضرشده و به کمک امدادگران شتافتند. بعد از آواربرداری این ساختمان اجساد زن و شوهر جوان همراه دو پسر پنج و یکساله آنها کشف شد.

بررسی‌های اولیه آتش‌نشانان نشان می‌داد این حادثه مرگبار بر اثر بارندگی و سنگینی سقف و نامناسب بودن سازه مسکونی رخ داده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر