jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۳۱۷۱ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

نعیمی از تهران: بیشتر پل‌های عابر پیاده در سطح شهر تهران پله‌ برقی ندارد و این امر عبور و مرور را برای افراد میانسال و پیر سخت کرده است. از مسئولان خواهش می‌کنیم دست‌‌کم در معابر اصلی این مشکل را برطرف کنند.

آقای قاسمی: خیابان‌های تهران با باران‌های بهاری تبدیل به رودخانه می‌شود و عبور و مرور مردم با مشکلات زیادی همراه است. لطفا شهرداری برای رفع این مشکل اقدام عاجل کند.

شهروندی از تهران: دو ماه از سال جدید گذشته است و تمامی اجناس و حتی کرایه‌های وسایل نقلیه گران شده ولی هنوز حقوق‌ها افزایش پیدا نکرده است. چرا؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر