jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۹۰۲۹۲۱ ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۳:۴۰

وزیر ورزش و جوانان با حضور در اولین «کنفرانس ملی اوقات فراغت» با تحسین فعالیت انجمن اوقات فراغت به صورت یک Ngo مردم نهاد گفت:«در شرایطی که این روزها اغلب فعالیت های اجتماعی با اهداف مادی انجام می گیرد، فعالیت های این چنینی در حوزه جوانان کاری بسیار ارزشمند و منحصر به فرد است.»

دیدار وزیر جوانان و رامبد جوان+عکس

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی انجمن اوقات فراغت، محمود گودرزی با اشاره به افزایش کمی نهادهای مردمی در دولت یازدهم افزود:« در دولت قبل، حدود صد NGO در حوزه جوانان مجوز فعالیت داشتند که اکثر آنها در زمینه های مذهبی فعالیت می کردند. هر چند که فعالیت های گروه های اجتماعی مردم نهاد در زمینه های مذهبی هم بسیار لازم و واجب است اما متاسفانه مشارکت سایر حوزه ها در دولت قبل بسیار کمرنگ شده بود که خوشبختانه این نیاز ضروری در دولت یازدهم این نیاز تا حد زیادی برآورده شده است.»

وزیر ورزش و جوانان همچنین تاکید کرد:«در حال حاضر هزار NGO با مجوز رسمی از وزارت ورزش و جوانان در حال فعالیت هستند. این کمیت در درجه اول بسیار مهم است که در ادامه کیفیت هم باید مد نظر NGO ها قرار بگیرد.»

گودرزی همچنین خطاب به رامبد جوان رئیس انجمن اوقات فراغت بیان کرد:« اقدامات شما در زمینه هایی مثل راه اندازی انجمن اوقات فراغت و ایجاد شور و نشاط بین مردم به واسطه تولید برنامه «خندوانه» بسیار به جا و ستودنی است. متاسفانه جامعه ما جامعه عبوسی است و این باید از این اخم خارج شود.»

وزیر ورزش و جوانان در پایان تاکید کرد:« این اخم دسته جمعی اجتماعی از نظر ما بی جهت است و انتظار ما از انجمن ها و نهادهای اجتماعی مردمی این است که شادی را جایگزین اخم ها کنند. مردم بسیاری از کشورها درگیری های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی زیادی دارند با این حال شاد هستند اجازه نمی دهند فضای جامعه شان عبوس و اخم آلود باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر