jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۹۰۰۵۶۸ ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۲:۲۴

مدیرعامل کمپانی تسلا از آغاز به کار باشگاهی خاص ویژه توسعه دهندگان برای آموزش به ربات ها خبر داد. ایلان ماسک مرد بلندپرواز دنیای تکنولوژی که این روزها با رونمایی از خودروی الکتریکی مدل 3 سر و صدای زیادی را در فضای رسانه ای و همچنین دنیای واقعی به پا کرده است، باشگاهی را راه اندازی کرده است که در آن، توسعه دهندگان می توانند به تست سیستم های هوش مصنوعی و همچنین آموزش به ربات های خود بپردازند.

در این باشگاه هوش مصنوعی باهوش می شود!

به گزارش جام جم کلیک ، این باشگاه که زیر مجموعه یکی از شرکت های تحقیقاتی کمپانی تسلا در زمینه هوش مصنوعی به نام OpenAI محسوب می شود ، به تجهیزات و ابزارهای پیشرفته ای مجهز شده است که امکان تجزیه و تحلیل و بررسی الگوریتم های یادگیری تقویتی مورد استفاده در ربات ها را برای فعالان عرصه هوش مصنوعی فراهم می کند.

یکی از مدیران شرکت تسلا نیز گفت: این باشگاه برای کمپانی تسلا نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است و متخصصان آن می توانند به توسعه تحقیقات خود در زمینه الگوریتم های یادگیری تقویتی بپردازند.

منبع: تک شات

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر