jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۸۹۷۱۳۷ ۳۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۲:۲۸

آجی دیوگان بازیگر مطرح بالیوودی،دومین فیلم سینمایی خود درمقام کارگردان را آماده نمایش کرد. این فیلم با نام «شیوای» به روی پرده سینماها می رود.

بازگشت دیوگان به عنوان کارگردان

به گزارش جام جم آنلاین ، فیلمنامه این اکشن ماجراجویانه براساس طرحی از خود بازیگر نوشته شده است. دیوگان نقش اصلی فیلم را هم به عهده دارد.

سازندگان «شیوای» آن را در سکوت کامل خبری جلوی دوربین بردند و کسی اطلاعی از داستان فیلم نامه و نوع نقش آجی دیوگان در آن ندارد.

«شیوای» برای ایام جشن دیوالی در اواخر ماه اکتبر به نمایش عمومی درمی آید. جشن دیوالی که به جشن رنگ هم معروف است، یکی از زمان های مهم برای نمایش محصولات پرسروصدای هندی به حساب می آید.

به نوشته سایت اینترنتی ایندیا اف ام، صحنه های اکشن ماجراجویانه و پررمزوراز تازه دیوگان در لوکیشن های دو شهر بمبئی و حیدرآباد و کشور بلغارستان فیلم برداری شده اند.

«شیوای» بعد از درام خانوادگی «تو، من و ما» دومین کار سینمایی دیوگان در مقام کارگردان است. این فیلم در سال 2008 به نمایش عمومی درآمد.

منتقدان و تماشاگران سینما از «تو، من و ما» استقبالی نکردند و این فیلم در جدول گیشه نمایش سینماهای هند، شکست تجاری خورد. اما دیوگان به موفقیت مالی و انتقادی «شیوای» خوش بین است.

این بازیگر رزمی کار سال قبل درام پلیسی «دریشیان» را روی پرده سینماها داشت. این فیلم هم فروش خوبی کرد و هم با نقدهای مثبت منتقدان روبرو شد.

«شیوای» تنها فیلم آجی دیوگان در سال 2016 میلادی است و وی، فیلم دیگری را تا پایان سال جاری روانه پرده سینماهای هند نخواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر