jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۸۹۶۵۵۱ ۳۰ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۶:۴۵

مایکروسافت در روزهای اخیر، سرویس ترجمه آفلاین خود را برای سیستم‌عامل iOS عرضه کرده است. این شرکت حدود دو ماه پیش، اپلیکیشن مترجم متن خود را برای اندروید به‌روزرسانی کرد و قابلیت ترجمه آفلاین را به آن افزود. حالا این ویژگی را مهمان اپلیکیشن نسخه آی‌او‌اس خود نیز کرده است.

پشتیبانی مایکروسافت از ترجمه آفلاین در آی‌او‌اس

به گزارش جام جم کلیک ، این اپلیکیشن، میلیون‌ها واژه را در خود ذخیره دارد و سعی می‌کند ترجمه نهایی آفلاین، کیفیتی در حد نمونه آنلاین داشته باشد. این سرویس بر مبنای هوش مصنوعی کار می‌کند و با فراگیری داده‌ها می‌تواند پیشرفت کند. هرچند شاید در مواردی این کیفیت و میزان دقت به پای سرویس ترجمه آنلاین نرسد، اما با توجه به صرفه‌جویی در زمان و هزینه و قابلیت همیشه در دسترس بودن، مزایای زیادی دارد. از این پس کاربران می‌توانند هر متنی را حتی عکس‌های حاوی متن را به زبان دلخواه خود به‌صورت آفلاین ترجمه کنند.

اپ ترجمه مایکروسافت برای آی‌او‌اس از ۴۳ زبان پشتیبانی می‌کند، اما برای استفاده آفلاین از آن باید بسته زبان موردنظر خود را دانلود کنید. در حال حاضر این بسته‌ها در نسخه اندروید فقط برای ۹ زبان از جمله عربی، چینی، فرانسوی، ایتالیایی، اسپانیایی، ژاپنی، کره‌ای و روسی عرضه شده، ولی به گفته سازندگان زبان‌های بیشتری به آن افزوده خواهد شد. با توجه به ویژگی‌های جدید اپلیکیشن ترجمه مایکروسافت به نظر می‌رسد، رقابتی جدی‌ میان این شرکت و گوگل در گرفته است.

البته نسخه آی‌او‌اس اپلیکیشن گوگل فقط به‌صورت آنلاین قابل استفاده است. شما استفاده از کدام سرویس ترجمه را ترجیح می‌دهید؟ مایکروسافت یا گوگل؟

منبع: ضمیمه کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر