jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۸۹۶۵۵۱   ۳۰ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۶:۴۵

مایکروسافت در روزهای اخیر، سرویس ترجمه آفلاین خود را برای سیستم‌عامل iOS عرضه کرده است. این شرکت حدود دو ماه پیش، اپلیکیشن مترجم متن خود را برای اندروید به‌روزرسانی کرد و قابلیت ترجمه آفلاین را به آن افزود. حالا این ویژگی را مهمان اپلیکیشن نسخه آی‌او‌اس خود نیز کرده است.

پشتیبانی مایکروسافت از ترجمه آفلاین در آی‌او‌اس

به گزارش جام جم کلیک ، این اپلیکیشن، میلیون‌ها واژه را در خود ذخیره دارد و سعی می‌کند ترجمه نهایی آفلاین، کیفیتی در حد نمونه آنلاین داشته باشد. این سرویس بر مبنای هوش مصنوعی کار می‌کند و با فراگیری داده‌ها می‌تواند پیشرفت کند. هرچند شاید در مواردی این کیفیت و میزان دقت به پای سرویس ترجمه آنلاین نرسد، اما با توجه به صرفه‌جویی در زمان و هزینه و قابلیت همیشه در دسترس بودن، مزایای زیادی دارد. از این پس کاربران می‌توانند هر متنی را حتی عکس‌های حاوی متن را به زبان دلخواه خود به‌صورت آفلاین ترجمه کنند.

اپ ترجمه مایکروسافت برای آی‌او‌اس از ۴۳ زبان پشتیبانی می‌کند، اما برای استفاده آفلاین از آن باید بسته زبان موردنظر خود را دانلود کنید. در حال حاضر این بسته‌ها در نسخه اندروید فقط برای ۹ زبان از جمله عربی، چینی، فرانسوی، ایتالیایی، اسپانیایی، ژاپنی، کره‌ای و روسی عرضه شده، ولی به گفته سازندگان زبان‌های بیشتری به آن افزوده خواهد شد. با توجه به ویژگی‌های جدید اپلیکیشن ترجمه مایکروسافت به نظر می‌رسد، رقابتی جدی‌ میان این شرکت و گوگل در گرفته است.

البته نسخه آی‌او‌اس اپلیکیشن گوگل فقط به‌صورت آنلاین قابل استفاده است. شما استفاده از کدام سرویس ترجمه را ترجیح می‌دهید؟ مایکروسافت یا گوگل؟

منبع: ضمیمه کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها