jamejamonline
فرهنگی عمومی کد خبر: ۸۹۵۲۸۱ ۲۵ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۴۲

کارگردان فیلم «محمد رسول الله»، در مراسمی به عنوان چهره‌ی سال 94 هنر انقلاب اسلامی برگزیده شد.

مجیدی، چهره سال هنر انقلاب شد

مجید مجیدی، کارگردان متعهد، دغدغه‌مند و ارزشی سینمای ایران که او را با فیلم‌های ماندگاری چون بچه‌های آسمان، رنگ خدا و آواز گنجشک‌ها می‌شناسیم، روز گذشته و در مراسم ویژه هفته هنر انقلاب اسلامی که در حوزه هنری برگزار شد، عنوان چهره هنر انقلاب در سال 94 را از آنِ خود کرد.

دلیل اعطای این عنوان ارزشمند به او کارگردانی فیلم فاخر و ماندگار «محمد رسول‌الله» بود که سال گذشته به اکران عمومی درآمد. بجز مجیدی، هنرمندانی چون پرویز پرستویی، جواد افشار، عبدالحمید قدیریان، هادی محمدیان و بهناز ضرابی‌زاده، از نامزدهای دریافت عنوان چهره سال هنر انقلاب بودند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر