jamejamclick
کلیک عمومی کد خبر: ۸۹۴۶۷۰   ۲۳ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۶:۲۴

شرکت چینی ZTE اعلام کرد که سه تن از مدیران اجرایی خود را به دلیل تغییرات سازمانی معمول تغییر داده است. ظاهراً این افراد از امضاء کنندگان اصلی اوراقی هستند که نشان می‌دهد این شرکت تلاش کرده تحریم‌های وضع شده علیه ایران را دور بزند.

اخراج 3 مدیر شرکت ZTE به اتهام نقض تحریم‌های ایران

به گزارش جام جم کلیک ، این تغییرات تنها چند هفته پس از آن انجام شد که دولت آمریکا با انتشار اسنادی محدودیت‌های شدید صادرات را علیه این شرکت سازنده تجهیزات مخابراتی اعمال کرده است.

نام این سه نفر که به تازگی تغییر کرده‌اند در اسناد منتشر شده از سوی وزارت بازرگانی آمریکا دیده می‌شود. اسنادی که جزییات مربوط به تلاش‌ها برای طفره رفتن از محدودیت‌های صادراتی واشنگتن در خصوص ایران و دیگر کشورها را نشان می‌دهد.

اما شرکت ZTE اعلام کرده است: هر سه سال یک بار اقدام به جابه‌جایی مدیران اجرایی خود می‌کند و دوره کاری این افراد در مارس 2016 به پایان می‌رسیده است.

منبع: سیتنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر