jamejamclick
کلیک عمومی کد خبر: ۸۹۴۶۷۰ ۲۳ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۶:۲۴

شرکت چینی ZTE اعلام کرد که سه تن از مدیران اجرایی خود را به دلیل تغییرات سازمانی معمول تغییر داده است. ظاهراً این افراد از امضاء کنندگان اصلی اوراقی هستند که نشان می‌دهد این شرکت تلاش کرده تحریم‌های وضع شده علیه ایران را دور بزند.

اخراج 3 مدیر شرکت ZTE به اتهام نقض تحریم‌های ایران

به گزارش جام جم کلیک ، این تغییرات تنها چند هفته پس از آن انجام شد که دولت آمریکا با انتشار اسنادی محدودیت‌های شدید صادرات را علیه این شرکت سازنده تجهیزات مخابراتی اعمال کرده است.

نام این سه نفر که به تازگی تغییر کرده‌اند در اسناد منتشر شده از سوی وزارت بازرگانی آمریکا دیده می‌شود. اسنادی که جزییات مربوط به تلاش‌ها برای طفره رفتن از محدودیت‌های صادراتی واشنگتن در خصوص ایران و دیگر کشورها را نشان می‌دهد.

اما شرکت ZTE اعلام کرده است: هر سه سال یک بار اقدام به جابه‌جایی مدیران اجرایی خود می‌کند و دوره کاری این افراد در مارس 2016 به پایان می‌رسیده است.

منبع: سیتنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر