jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۸۹۴۳۴۴   ۲۳ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۷:۴۵

پنج‌شنبه گذشته «مایکل بنکس» جوان 27 ساله آمریکایی فکر جدیدی به ذهنش رسید. او تصمیم گرفت از قله 600 پایی Morro Rock در کلیفرنیای مرکزی بالا رود و همزمان از قابلیت FaceTime در گوشی آیفون خود استفاد کند تا از این طریق به دختر مورد علاقه خود پیشنهاد ازدواج دهد.

آیفون ،جوان عاشق را به خطر انداخت

به گزارش جام جم کلیک ، در حالی که بنکس برای صعود به این قله تلاش می‌کرد و جملات خود را آماده کرده بود تا در ارتفاعات کالیفرنیا پیشنهاد ازدواج را مطرح کند، شرایط طبق پیش‌بینی‌های قبلی او جلو نرفت.

به گفته «تاد گایلی» رئیس آتش‌نشانی کالیفرنیای مرکزی، بنکس با سرعت بسیار زیاد از روی یک تخته سنگ پایین آمده بود تا بتواند ادامه مسیر خود را برای صعود به قله دنبال کند. این اتفاق باعث شد تا بنکس در یک موقعیت خطرناک گیر بیفتد و نتواند به مسیر خود ادامه دهد.

سرعت زیاد باعث شد او نتواند موقعیت خود را در این کوه ثابت نگه دارد و سرانجام در نقطه‌ای که ۸۰ پا از سطح زمین فاصله داشت، خود را ثابت کرد. این محل به گونه‌ای بود که بنکس نه می‌توانست باز گردد و نه می‌توانست به جلو رفت، که البته سطح ایمنی برای ایستادن به مدت طولانی هم موجود نبود.

سرانجام هلی‌کوپتر امداد سراغ او آمد و ماموران آتش‌نشانی موفق شدند بنکس را از خطر مرگ نجات دهند.

بنکس می‌گوید تنها عاملی که باعث شد تصمیم بگیرد از ارتفاعات Morro Rock بالا رود و از این طریق پیشنهاد ازدواج خود را مطرح کند، قابلیت FaceTime گوشی هوشمند آیفون بود.

منبع: موبنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر