jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۸۹۴۳۴۴ ۲۳ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۷:۴۵

پنج‌شنبه گذشته «مایکل بنکس» جوان 27 ساله آمریکایی فکر جدیدی به ذهنش رسید. او تصمیم گرفت از قله 600 پایی Morro Rock در کلیفرنیای مرکزی بالا رود و همزمان از قابلیت FaceTime در گوشی آیفون خود استفاد کند تا از این طریق به دختر مورد علاقه خود پیشنهاد ازدواج دهد.

آیفون ،جوان عاشق را به خطر انداخت

به گزارش جام جم کلیک ، در حالی که بنکس برای صعود به این قله تلاش می‌کرد و جملات خود را آماده کرده بود تا در ارتفاعات کالیفرنیا پیشنهاد ازدواج را مطرح کند، شرایط طبق پیش‌بینی‌های قبلی او جلو نرفت.

به گفته «تاد گایلی» رئیس آتش‌نشانی کالیفرنیای مرکزی، بنکس با سرعت بسیار زیاد از روی یک تخته سنگ پایین آمده بود تا بتواند ادامه مسیر خود را برای صعود به قله دنبال کند. این اتفاق باعث شد تا بنکس در یک موقعیت خطرناک گیر بیفتد و نتواند به مسیر خود ادامه دهد.

سرعت زیاد باعث شد او نتواند موقعیت خود را در این کوه ثابت نگه دارد و سرانجام در نقطه‌ای که ۸۰ پا از سطح زمین فاصله داشت، خود را ثابت کرد. این محل به گونه‌ای بود که بنکس نه می‌توانست باز گردد و نه می‌توانست به جلو رفت، که البته سطح ایمنی برای ایستادن به مدت طولانی هم موجود نبود.

سرانجام هلی‌کوپتر امداد سراغ او آمد و ماموران آتش‌نشانی موفق شدند بنکس را از خطر مرگ نجات دهند.

بنکس می‌گوید تنها عاملی که باعث شد تصمیم بگیرد از ارتفاعات Morro Rock بالا رود و از این طریق پیشنهاد ازدواج خود را مطرح کند، قابلیت FaceTime گوشی هوشمند آیفون بود.

منبع: موبنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر