jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۹۳۹۱۹ ۲۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۲:۴۵

پیش‌بینی وضعیت آب و هوا

شرق ایران بارانی می‌شود

سازمان هواشناسی کشور اعلام کرده است که امروز در شرق کشور و بخش‌هایی از نواحی مرکزی ابر، رگبار باران و رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

شرق ایران بارانی می‌شود

به گزارش جام جم آنلاین ، مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: ‫ﺑﺮاﺳﺎس تحلیل آخرین ﻧﻘﺸﻪ ﻫﺎ و داده ﻫﺎی ﻫﻮاﺷﻨﺎسی‪ ،‬طی اﻣﺮوز ﺑﺮای ﻧﻮاحی مرکزی‪ ،‬داﻣﻨﻪ ﻫﺎی اﻟﺒﺮز ﺷﺮقی، ‬مرکز‪ ،‬زاﮔﺮس مرکزی‪ ،‬ﺟﻨﻮب ﺷﺮق و ﻣﻨﺎطقی از ﺷﺮق و ﺷﻤﺎل ﺷﺮق کشور‪ ،‬اﻓﺰایﺶ‬ ‫اﺑﺮ‪ ،‬ رﮔﺒﺎر ﺑﺎران ﮔﺎهی ﺑﺎ رﻋﺪ و ﺑﺮق و وزش ﺑﺎد پیش بینی می ﺷﻮد‪.

احد وظیفه افزود: فردا یکشنبه نیز در ﺑﺮخی ﻣﻨﺎﻃﻖ ﻧﻮار شرقی کﺸﻮر‪ ،‬در ﺑﻌﺪازﻇﻬﺮ افزایش اﺑﺮ‪ ،‬ ﺑﺎرش پراکنده ﮔﺎهی ﺑﺎ رﻋﺪ و ﺑﺮق و وزش ﺑﺎد رخ ﺧﻮاﻫﺪ‬ ‫داد‪.

به گفته وی، از ﺑﻌﺪازﻇﻬﺮ روز یکﺸﻨﺒﻪ ﺑﺎ تاثیر ﻣﻮج دیگری از ﺷﻤﺎل ﻏﺮب و ﻏﺮب‪ ،‬اﺑﺘﺪا در این ﻣﻨﺎﻃﻖ و در روز دوﺷﻨﺒﻪ ﻋﻼوه ﺑﺮ ﻣﻨﺎﻃﻖ ذکر ﺷﺪه‪ ،‬در داﻣﻨﻪ ﻫﺎی ﻏﺮبی و مرکزی اﻟﺒﺮز ﺷﺎﻫﺪ رﮔﺒﺎر و رﻋﺪ و ﺑﺮق و‬ ‫وزش ﺑﺎد خواهیم ﺑﻮد‪.‬‬

سازمان هواشناسی کشور امروز برای تهران هوایی نیمه ابری، بعدازظهر افزایش ابر و در پاره‌ای نقاط رعد و برق و باران و وزش باد پیش‌بینی کرده است. بیشترین و کمترین دمای هوای پایتخت ۲۱ و ۱۲ درجه سانتیگراد اعلام شده است.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر