jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۳۷۱۰ ۲۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

علی میرزابابایی از تهران: یک ماه پیش برای شکایت از یک پزشک که در جراحی به چشمم بشدت آسیب زده بود، به وزارت بهداشت مراجعه کردم. این وزارتخانه پس از تماس با بیمارستان به من قول مساعد داد مشکلم را حل می‌کند، اما پزشک معالج مرا تهدید و با کمک حراست از بیمارستان بیرونم کرد و حاضر نیست حتی از دستور وزارتخانه تبعیت کند. از وزیر بهداشت می‌خواهم به مشکلم رسیدگی کند.

آقای توکلی از قائمشهر: سازمان تامین اجتماعی متاسفانه برای کسانی که برای درمان یا حتی آموزش به شهر تهران می‌آیند، خوابگاه مناسبی ندارد. برای نمونه خوابگاه نواب این سازمان شرایط مناسبی ندارد.

یک شهروند از شهریار: از راهنمایی و رانندگی کشور برای اجرای درست قانون و حفظ جان مردم و امنیت جاده‌ها در ایام عید مراتب قدردانی و تشکر را داریم.

یک شهروند: چرا در ایام عید از مردم بابت چادر زدن در پارک‌ها که هیچ امکاناتی نیز ندارد طلب پول می‌شود؟

محمدی از زنجان: چرا رستوران‌ها به بهانه‌های مختلف مانند مالیات و خدمات از مشتریان خود پول بیشتری می‌گیرند؟ لطفا به این موضوع رسیدگی شود.

یک شهروند از تهران: همسرم بازنشسته تامین اجتماعی است و 800هزار تومان حقوق می‌گیرد. آیا این حقوق کفاف زندگی را می‌دهد؟

رستمی: از مسئولان فدراسیون فوتبال می‌خواهیم در قرارداد مربی تیم ملی، شرایطی مانند کسب جام و قهرمانی را نیز در نظر بگیرند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر