مرورگر فایرفاکس از جمله مرورگرهایی است که به دلیل سرعت بسیار زیاد بارگذاری صفحات وب و پشتیبانی از افزونه‌های متعدد، یکی از گزینه‌های محبوب در میان کاربران به‌شمار می‌رود.
کد خبر: ۸۸۰۴۱۴
فایرفاکس ایمن برای تراکنش‌های آنلاین

به گزارش جام جم کلیک،همان‌طور که می‌دانید افزونه‌های مرورگر امکانات بسیار زیادی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که نیاز آنها به نرم‌افزارهای جانبی را برطرف می‌کند، اما گاهی نیز همین افزونه‌ها موجب ایجاد حفره‌های امنیتی شده و وبگردی را با خطراتی همراه می‌کند.

این خطرات امنیتی نیز هنگامی که از سرویس‌هایی همچون بانکداری اینترنتی استفاده می‌کنید یا تراکنش‌های آنلاین انجام می‌دهید بیشتر شده و اطلاعات شخصی و حساب‌های بانکی شما را تهدید می‌کند.

برای پیشگیری از این خطرات امنیتی توصیه می‌شود افزونه‌ها را از روی مرورگر حذف کنید، اما این توصیه همیشه مناسب نیست، زیرا نمی‌توان کاربران را از امکانات زیادی که افزونه‌ها در اختیارشان قرار می‌دهند منع کرد.

در ترفند زیر روشی را به شما پیشنهاد می‌کنیم که نه‌تنها نیازمند حذف افزونه‌ها نیستید، بلکه می‌توانید با خیال راحت هنگام استفاده از سرویس‌های نیازمند امنیت بیشتر از مرورگر بدون افزونه‌های نصب شده روی آن استفاده کنید.

1- مرورگر فایرفاکس را اجرا کنید.

2- کلید Alt را از روی صفحه‌کلید فشار دهید تا منوی کلاسیک نرم‌افزار نمایش داده شود سپس به منوی Help مراجعه کرده و روی Restart with Add-onsDisableکلیک کنید.

3- با کلیک روی گزینه‌ Restart هشدار به‌نمایش درآمده را تایید کرده و منتظر بمانید تا مرورگر بدون افزونه‌های نصب شده روی آن اجرا شود.

4- اکنون می‌توانید با خیال راحت و بدون نگرانی از اجرای افزونه‌ها و حفره‌های امنیتی موجود در آنها از سرویس‌هایی همچون بانکداری اینترنتی استفاده کنید.

ضمیمه کلیک

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
راویان زینبی (س)

واکاوی نقش زنان در انتقال فرهنگ عاشورا در گفت‌وگو با یک پژوهشگر مسائل دینی

راویان زینبی (س)

نیازمندی ها