در حالی که دو روز تا آغاز جشنواره سی و یکم موسیقی فجر مانده، مجموع رقم فروش بلیت اجراهای جشنواره برای اولین بار در تاریخ این رویداد از مرز 2 میلیارد تومان گذشته است.
کد خبر: ۸۸۰۱۵۹
فروش جشنواره موسیقی فجر 2 میلیاردی شد

به گزارش جام جم نوا به نقل از روابط عمومی جشنواره موسیقی فجر، مجموع رقم بلیت فروشی جشنواره موسیقی فجر تا لحظه ارسال این خبر به رقم دو میلیارد و بیست و هفت میلیون تومان رسیده است.

بلیت فروشی سی و یکمین جشنواره موسیقی فجر از روز 5 بهمن ماه و برای اولین بار در طول برگزاری جشنواره‌‌ی موسیقی از طریق سه سامانه‌ی بلیت فروشی آغاز شده است سه سامانه‌‌ی بلیت فروشی «84200»، «تیوال» و «می‌رسی» بلیت‌های این دوره از جشنواره موسیقی فجر را به فروش می‌رسانند.

همچنین، از لحظه درج این گزارش بلیت 12 کنسرت جشنواره به طور کلی به فروش رسیده که لیست اجراها به این شرح است: گروه «آوای موج»، گروه «چارتار»، کاوه یغمایی (دو سانس)، ارکستر سمفونیک تهران به رهبری علی رهبری، گروه «کامنت و داماهی»، «بارتولومی بیتمن»، احسان خواجه‌امیری، دالیبور کاروای، مسعود شعاری و کریستف رضاعی، کیوان ساکت و سالار عقیلی، ارکستر موسیقی ملی ایران به رهبری لوریس چکناواریان، انزو فاواتا و آنتونیو ری.

بر اساس این گزارش، سی و یکمین جشنواره موسیقی فجر از تاریخ 21 بهمن تا اول اسفند ماه در 6 سالن شهر تهران به مدیریت حمیدرضا نوربخش و دبیری حسن ریاحی برگزار می شود.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
یک عارف انقلابی

گفت‌وگوی جام‌جم با علی سرلک درباره ویژگی‌ های شخصیتی آیت‌ا... فاطمی‌ نیا

یک عارف انقلابی

نیازمندی ها